Za nami kolejne mecze IV ligi. To już piąta kolejka.

Wyniki V kolejki:
Stal Szczecin - Rega Trzebiatów 3:0

Orzeł Wałcz - Sława ABWood Sławno 4:1 (1:1)
Wicelider w tabeli okazał się za mocny dla Sławy ABWood. Zaczęło się dobrze dla gości, gdy w 10 minucie bramkę zdobył Mateusz Wiśniewski - rzut rożny i strzał główką. Na 1:1 gol padł w 20 minucie po rzucie wolnym z 17 metra - strzał w okienko Bagińskiego. W II połowie gola na 2:1 wbił dla Orła Świerszcz - 63 minuta - rzut rożny i uderzenie głową Świerszcza, w 71 min. gol Pisały na 3:1 (błąd obrony przy wyprowadzaniu piłki), a w 77 minucie gol Drapińskiego na 4:1. Po bramce na 3:1 gospodarze zdominowali grę. Warto dodać, że przy stanie 0:1 Dąbkowski miał czystą sytuację strzelecką, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
Sława: Wysocki - Betkało, Ulatowski, Maksymiuk, Ślusarz, Komorowski, Florkiewicz - 78 min. Wróbel, Korff, Wawerczak - 66 min. Szczygieł, Wiśniewski, Dąbkowski - 66 min. Zejglic.

Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 1:1
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 1:0
Vineta Wolin - Victoria Przecław 2:0
Energetyk Gryfino - Leśnik/Rossa Manowo 1:3

Zagrają w niedzielę: Pogoń II Szczecin - Sarmata Dobra, Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski