Okręgówka: Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie [ZDJĘCIA, WYNIK, WIDEO]

MKS Sława Sławno podjęła Astrę Ustronie Morskie w 8 kolejce okręgówki ZZPN - Koszalin. Mecz rozpoczął się od pożegnania Janusza Ścisło - "Kiera" i minuty ciszy. To dla zmarłej mamy bramkarza Sławy - Mateusza Kalkowskiego.

MKS Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 1:0 (0:0)

W pierwszej odsłonie goście, po błędzie ostatniego obrońcy Sławy Sławno, mieli świetną okazję na objecie prowadzenia. Jednak napastnik Astry, naciskany przez wracających obrońców, strzelał sytuacyjnie próbując lobować Mateusza Kalkowskiego. Piłka trafiła w poprzeczkę. Sława też miała dobrą okazję strzelecką, ale Marcel Śpiewak o centymetry minął się z futbolówką. Gdyby trafił to wpadła by do pustej bramki.

Astra Ustronie Morskie
odpowiedziała uderzeniem z około 28 metrów pod poprzeczkę, ale na posterunku był Mateusz Kalkowski, który piłkę przeniósł nad poprzeczką. Do przerwy 0:0. W II połowie padła rozstrzygająca bramka w 60 minucie i jej autorem był Piotr Serewiś - 1:0. Astra ambitnie grała do końca szukając wyrównania. Sława Sławno - drugiej bramki. Lecz wynik nie uległ zmianie, co ucieszyło miejscowych.