Okręgówka. Remis Darłovii z Raselem, wygrana Arkadii Malechowo

(SYK)
Arkadia wygrała swój mecz, a Darłovia zremisowała.

Paweł Ignasiak, trener Arkadii Malechowo jest zadowolony z postawy swojego zespołu, który wygrał 2:0 z Pogonią Połczyn Zdrój.

Najpierw padł gol w 61 minucie po rzucie karnym, którego wykorzystał Daniel Sorbian. Jedenastka była podyktowana za faul na Arkadiuszu Fastynie. Na 2:0 podwyższył w 80 min. Łukasz Wiliński zamykając centrę atomowym strzałem.

Skład Arkadii: Czupajło - Sydoruk M.,Gostyński, Bułło, Podhorodecki, Kalwasiński, Terlecki - 46 min. Nowak, Sydoruk P. - 80 min. Ciesiołkiewicz, Jarzębiński - 70 min. Wiliński, Fastyn A. - 85 min. Fastyn B.

Darłovia Darłowo zgotowała swoim kibicom istny horror w potyczce z Raselem Dygowo. Do przerwy przegrywała 1:0. W II połowie starała się odrobić straty i w 60 minucie karnego przestrzelił Zbigniew Zawada. Upragnione wyrównanie padło w 89 minucie w wielkim zamieszaniu podbramkowym. Najprzytomniej zachował się wtedy Dawid Wierzbowski, który uratował Darłovii punkt. Bo 1:1 zostało już do końca.