Okręgówka gr 3 ZZPN. Szalony mecz Sławy, LZS w odwrocie, Wiekowianka demoluje - I kolejka, wyniki

TT
Okręgówka gr 3 ZZPN rozpoczęła rywalizację o punkty. MKS Sława Sławno pojechała do Będzina, gdzie zagrała z miejscową Vimoblilią. I ta ewidentnie nie leży sławnianom. W zakończonym sezonie Vimobilia wygrała u siebie 5:3, a w I kolejce sezonu 2021/2022 także z 3 punktów cieszyli się gospodarze.

Vimoblia Będzino - Sława Sławno 4:3 (1:0)

Bramki

34 min. - 1:0 - gospodarze
52 min. - 2:0 - gospodarze
60 min. - 2:1 - Kozdra w swoim stylu - gol po strzale główką
78 min. - 3:1 - gospodarze
80 min. - 3:2 - Serewiś
85 min. - 3:3 - Pawełek

Niestety, ale Sława traci gola w ostatniej akcji meczu. I jest 4:3! Trzy punkty znów zostają w Będzinie.

Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 2:2
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 3:1

Iskra Białogard - LZS Kowalewice

19 min. F. Jóźwiak - 0:1
44 min. - 1:1 -gospodarze
52 min. rzut karny dla Iskry broni bramkarz Kowalewic - Karol Kaleta
70 min. - 1:1 - wynik bez zmian.
79 min. - 2:1 - gol z rzutu karnego

Mecz ostatecznie kończy się 3:1. I po nim LZS mówiło, że pierwszy gol dla Iskry padł ze spalonego. Później LZS dziwił się dwóm "11", które podyktował sędzia, a w tym tę pierwszą obronił ich goalkiper. W ocenie LZS trzeci gol - 90 min. - też padł ze spalonego.

Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 5:0
Grot Bonin - Wiekowianka Wiekowo 1:10 (0:4)
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0:1

Niedziela - 15 sierpnia godz. 16: Wrzos Wrześnica - Redłovia Redło