II MISTRZOSTWA MIASTA SŁAWNO W UKŁADANIU KOSTKI RUBIKA
I. KOSTKA 3 x 3 - OPEN
• ELIMINACJE
1. Krzysztof Górka Koszalin 14.49, 15.39
2. Jan Kowalczyk 2006 Sławno 13.80, 15.96
3. Mateusz Drabkowski 2008 Białogard 18.12, 20.55
4. Szymon Myśliński 2005 Malechowo 20.08, 22.91
5. Mikołaj Winkowski 2005 Kurowo 17.52, 24.20
6. Maksymilian Dąbrowa 2004 Koszalin 23.17, 26.68
7. Bartosz Schiele 2007 Warszkowo 26.79, 30.65
8. Jan Jonik 2011 Koszalin 25.54, 31.70
9. Piotr Kowalczyk 2009 Sławno 22.42, 33.50
10. Hubert Hutman 2006 Mazów 24.88, 35.04
11. Igor Liberra 2008 Sławno 29.88, 40.56
12. Rafał Kopczyński 2006 Sławno 38.62, 41.18
13. Jerzy Postraszyński 2006 Sławno 36.54 41.69
14. Jan Maciukiewicz 2008 Białogard 43.21, 52.10
15. Wiktor Jagodziński 2008 Koszalin 51.01, 55.35
16. Aleksander Macedoński 2004 Bobrowiczki 46.60, 55.37
17. Michał Pietruszyński 2009 Koszalin 43.00, 58.18
18. Zuzanna Jagodzińska 2006 Koszalin 58.02, 1:13.83
19. Michał Rosiak 2006 Sławno 1:14.66, 1:18.46
20. Aleksandra Kowalczyk 2004 Sławno 51.86, 1:29.96
21. Oliwia Myślińska 2011 Malechowo 1:27.44, 1:38.91
22. Dariusz Woźniak Sławno 1:32.50, 1:52.50
23. Eugeniusz Marczuk Sławno 2:07.50, 2:07.50
24. Edyta Kowalczyk Sławno 2:45.50, 2:45.50
25. Jan Kalaur 2011 Sławno 2:54.37, 2:54.37
26. Krzysztof Kowalczyk Sławno - 2:59.80, 2:59.80
27. Michał Zachciał 2005 Sławno 4:30.50, 4:30.50
28. Antoni Nieckarz 2011 Sławno 4:34.88, 4:34.88
• FINAŁ
1. Krzysztof Górka Koszalin 11.99, 14.73
2. Jan Kowalczyk 2006, Sławno 11.55, 15.31
3. Szymon Myśliński 2005 Malechowo18.23, 18.81
4. Mateusz Drabkowski 2008 Białogard 18.72, 20.48
5. Maksymilian Dąbrowa 2004 Koszalin 18.90, 22.46
6. Mikołaj Winkowski 2005 Kurowo 24.31, 26.38
7. Bartosz Schiele 2007 Warszkowo 24.19, 28.62
8. Jan Jonik 2011 Koszalin 22.76, 31.31
KOSTKA 3 x 3 - SŁAWNO
1. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
13.80
15.96
2. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
22.42
33.50
3. Igor Liberra
2008
Sławno
29.88
40.56
4. Rafał Kopczyński
2006
Sławno
38.62
41.18
5. Jerzy Postraszyński
2006
Sławno
36.54
41.69
6. Michał Rosiak
2006
Sławno
1:14.66
1:18.46
7. Aleksandra Kowalczyk
2004
Sławno
51.86
1:29.96
8. Dariusz Woźniak
Sławno
1:32.50
1:52.50
9. Eugeniusz Marczuk
Sławno
2:07.50
2:07.50
10. Edyta Kowalczyk
Sławno
2:45.50
2:45.50
11. Jan Kalaur
2011
Sławno
2:54.37
2:54.37
12. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
2:59.80
2:59.80
13. Michał Zachciał
2006
Sławno
4:30.50
4:30.50
14. Antoni Nieckarz
2011
Sławno
4:34.88
4:34.88
KOSTKA 3 x 3 - 2010 i młodsi
1. Jan Jonik
2011
Koszalin
2. Oliwia Myślińska
2011
Malechowo
3. Jan Kalaur
2011
Sławno
4. Antoni Nieckarz
2011
Sławno
KOSTKA 3 x 3 OPEN - 2009-2008
1. Mateusz Drabkowski
2008
Białogard
2. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
3. Igor Liberra
2008
Sławno
4. Jan Maciukiewicz
2008
Białogard
5. Wiktor Jagodziński
2008
Koszalin
6. Michał Pietruszyński
2009
Koszalin
KOSTKA 3 x 3 OPEN - 2007-2006
1. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
2. Bartosz Schiele
2007
Warszkowo
3. Hubert Hutman
2006
Mazów
4. Rafał Kopczyński
2006
Sławno
5. Jerzy Postraszyński
2006
Sławno
6. Zuzanna Jagodzińska
2006
Koszalin
7. Michał Rosiak
2006
Sławno
KOSTKA 3 x 3 OPEN - 2005-2004
1. Szymon Myśliński
2005
Malechowo
2. Maksymilian Dąbrowa
2004
Koszalin
3. Mikołaj Winkowski
2005
Kurowo
4. Aleksander Macedoński
2004
Bobrowiczki
5. Aleksandra Kowalczyk
2004
Sławno
6. Michał Zachciał
2005
Sławno
II. KOSTKA 2 x 2 OPEN
• ELIMINACJE
1. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
4.50
5.65
2. Szymon Myśliński
2005
Malechowo
5.22
6.07
3. Krzysztof Górka
Koszalin
4.89
6.78
4. Mikołaj Winkowski
2005
Kurowo
8.03
8.55
5. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
8.00
9.19
6. Mateusz Drabkowski
2008
Białogard
8.29
9.82
7. Jan Jonik
2011
Koszalin
8.94
11. 04
8. Michał Pietruszyński
2009
Koszalin
11.84
12. 94
9. Maksymilian Dąbrowa
2004
Koszalin
8.82
13.04
10. Wiktor Jagodziński
2008
Koszalin
11.97
13.63
11. Jan Maciukiewicz
2008
Białogard
9.75
14.29
12. Jerzy Postraszyński
2006
Sławno
8.61
16.15
13. Rafał Kopczyński
2006
Sławno
14.77
18.50
14. Aleksander Macedoński 2004
Bobrowiczki
14.01
21.80
15. Zuzanna Jagodzińska
2006
Koszalin
14.89
25.92
16. Antoni Nieckarz
2011
Sławno
52.29
1:33.32
• FINAŁ
1. Szymon Myśliński
2005
Malechowo
3.59
5.67
2. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
3.64
6.92
3. Mateusz Drabkowski
2008
Białogard
5.73
6.99
4. Mikołaj Winkowski
2005
Kurowo
6.39
7.29
5. Krzysztof Górka
Koszalin
5.69
7.41
6. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
5.99
9.11
7. Michał Pietruszyński
2009
Koszalin
6.55
10.49
8. Jan Jonik
2011
Koszalin
10.78
13.58
III. KOSTKA PYRAMIX
• ELIMINACJE
1. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
9.82
11.96
2. Szymon Myśliński
2005
Malechowo
6.37
13.84
3. Michał Pietruszyński
2009
Koszalin
11.75
14.01
4. Igor Liberra
2008
Sławno
9.99
14.54
5. Jan Jonik
2011
Koszalin
9.45
15.27
6. Mikołaj Winkowski
2005
Kurowo
14.69
16.90
7. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
14.39
17.37
8. Rafał Kopczyński
2006
Sławno
11.84
17.86
9. Julia Pietruszyńska
2004
Koszalin
16.03
20.11
10. Aleksander Macedoński 2004
Bobrowiczki
19.37
23.44
11. Mateusz Drabkowski
2008
Białogard
10.74
23.80
12. Jan Maciukiewicz
2008
Białogard
22.35
24.76
13. Oliwia Myślińska
2011
Malechowo
15.03
27.25
14. Zuzanna Jagodzińska
2006
Koszalin
25.33
28.30
• FINAŁ
1. Jan Kowalczyk
2006
Sławno
8.97
14.19
2. Szymon Myśliński
2005
Malechowo
7.48
15.07
3. Michał Pietruszyński
2009
Koszalin
12.39
15.81
4. Igor Liberra
2008
Sławno
14.89
15.84
5. Jan Jonik
2011
Koszalin
16.45
17.63
6. Mikołaj Winkowski
2005
Kurowo
10.00
17.76
7. Piotr Kowalczyk
2009
Sławno
13.49
18.42
8. Rafał Kopczyński
2006
Sławno
16.21
18.97
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?