Na orliku w Sławnie podsumowano rozgrywki dziecięce ZDJĘCIA, WYNIKI

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Udostępnij:
W hali sportowej przy ul. Plac Sportowy 1 w Sławnie prowadzone były zajęcia z piłki nożnej dla dzieci ze sławieńskich szkół podstawowych. W rozgrywkach odbywających się w soboty uczestniczyło 50 młodych piłkarzy. Rozgrywki organizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie przy wsparciu Żaków Sławno. Zajęcia odbywały się w ramach programu profilaktyki Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Dopiero 13 maja 2021r. na boisku Orlik przy ul. Kossaka można było posumować ligę i przekazać wszystkim uczestnikom drobne nagrody.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
M-CE DRUŻYNY PUNKTY BRAMKI

1 RÓŻOWI 12 10 : 4
2 NIEBIESCY 7 7 : 7
3 POMARAŃCZOWI 7 6 : 4
4 ZIELONI 3 9 : 7
5 CZARNI 0 4 : 12

Rozegrane spotkania:

1. Pomarańczowi - Zieloni 2:0 (Gręda Mikołaj, Nita Marcel)
2. Niebiescy - Różowi 0:3 (Słodkowski Franciszekx2, Pawlak Jakub)
3. Zieloni - Niebiescy 1:2 (Bajtek Wojciech - Domżalski Wojciech, Walukowicz Adrian)
4. Czarni - Pomarańczowi 1:2 (Majchrzak Marcin - Gręda Mikołaj)
5. Niebiescy - Czarni 3:1 (Nowaczyk Oliwierx2 Zdybał Marcel - Gręda Maciej)
6. Różowi -Zieloni 4:3 (Słodkowski Franciszek x3 Żukowski Antoni – Narloch Jakub x2 Jasiński Filip)
7. Czarni - Różowi 1:2 (Konopa Michał - Pawlak Jakub, Żukowski Antoni)
8. Pomarańczowi - Niebiescy 2:2 (Nita x 2 - Nowaczyk Oliwier x2)
9. Różowi - Pomarańczowi 1:0 (Pawlak Jakub)
10. Zieloni - Czarni 5:1 (Osmański Piotr x3, Kowalczyk Oliwier x2 - Konopa Michał)

Składy drużyn:

1. Różowi: Słodkowski Franciszek, Pawlak Jakub, Żukowski Antoni, Szokalski Jakub, Gręda Maciej, Szymański Adrian

2. Niebiescy: Domżalski Wojciech, Walukowicz Adrian, Zdybał Marcel, Nowacyk Oliwier, Gracz Stanisław, Kucharski Paweł, Kazusek Jakub,

3. Pomarańczowi: Gręda Mikołaj, Nita Marcel, Wnuk Igor, Łuczak Igor, Kosek Maksymiliam, Lewandowski Dominik, Żukowski Bruno, Fikus Paweł

4. Zieloni: Bajtek Wojciech, Narloch Jakub, Jasiński Filip, Osmański Piotr, Kowalczyk Oliwier, Kosowicz Fabian, Stankiewicz Jakub,

5. Czarni: -Majchrzak Marcin, Konopa Michał, Korabowicz Leon, Tyszka Cezary, Fedoruk Arkadiusz, Kulczyk Igor,

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – 13 MARCA 2021

M-CE DRUŻYNY PUNKTY BRAMKI

1 ZIELONI 8 8 : 3
2 RÓŻOWI 8 8 : 5
3 POMARAŃCZOWI 7 7 : 4
4 NIEBIESCY 3 6 : 9
5 CZARNI 1 0 : 7

Rozegrane spotkania:

1. Pomarańczowi - Zieloni 1:1 (Wnuk Igor - Kowalczyk Oliwier)
2. Niebiescy - Różowi 3:4 (Zdybał Marcel x3 - Słodkowski Franciszek x2,Pawlak Jakub, Szokalski Jakub)
3. Zieloni - Niebiescy 3:1 (Bajtek Wojciech x3 - Nowaczyk Oliwier)
4. Czarni - Pomarańczowi 0:3 (Gręda Mikołaj x2 , Wnuk Igor)
5. Niebiescy - Czarni 2:0 (Nowaczyk Oliwier, Zdybał Marcel)
6. Różowi -Zieloni 1:1 (Pawlak Jakub - Kosowicz Fabian)
7. Czarni - Różowi 0:0
8. Pomarańczowi - Niebiescy 2:0 (Nita Marcel, Gręda Mikołaj)
9. Różowi - Pomarańczowi 3:1 (Słodkowski x 2 Pawlak Jakub - NIta Marcel)
10. Zieloni - Czarni 3:0 (Fabian Kosowicz x3)

Składy drużyn:

1. Zieloni: Bajtek Wojciech, Narloch Jakub, Jasiński Filip, Osmański Piotr, Kowalczyk Oliwier, Kosowicz Fabian, Stankiewicz Jakub,

2. Różowi: Słodkowski Franciszek, Pawlak Jakub, Żukowski Antoni, Szokalski Jakub, Gręda Maciej, Szymański Adrian

3. Pomarańczowi: Gręda Mikołaj, Nita Marcel, Wnuk Igor, Łuczak Igor, Kosek Maksymiliam, Lewandowski Dominik, Żukowski Bruno, Fikus Paweł

4. Niebiescy: Domżalski Wojciech, Walukowicz Adrian, Zdybał Marcel, Nowacyk Oliwier, Gracz Stanisław, Kucharski Paweł, Kazusek Jakub,

5. Czarni: Majchrzak Marcin, Konopa Michał, Korabowicz Leon, Tyszka Cezary, Fedoruk Arkadiusz, Kulczyk Igor,

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – 20 MARCA 2021
M-CE DRUŻYNY PUNKTY BRAMKI

1 CZARNI 10 9 : 5
2 ZIELONI 9 10 : 9
3 RÓŻOWI 7 6 : 6
4 NIEBIESCY 6 9 : 5
5 POMARAŃCZOWI 0 8 : 18

Rozegrane spotkania:
1. Różowi – Czarni 1:1 (Gręda Mikołaj - Gorczyńska Michalina)
2. Niebiescy – Zieloni 1:2 (Drzonkowski Robert - Janik Cyprian, Zdybał Marcel)
3. Pomarańczowi - Niebiescy 2:6 (Szawurski Jan, Rojewski Adam - Drzonkowski Robert x3, Bajtek Radosław x2, Kaczmarek Leon)
4. Zieloni - Czarni 2:3 (Zdybał Marcel, Rutkowski Jan - Trybalski Konrad x2 Gorczyńska Michalina)
5. Różowi - Pomarańczowi 3:1 (Gręda Mikołaj x2 Pawełek Stanisław - Maczała Michał)
6. Niebiescy - Czarni 0:1 (Jakimiak Hubert)
7. Zieloni - Różowi 1:2 (Janik Cyprian - Nogal Marcel, Pawełek Stanisław)
8. Pomarańczowi - Czarni 2:4 (Rojewski Adam, Szawurski Jan - Jakimiak Hubert x2, Michalak Adam x2)
9. Niebiescy - Różowi 3:0 (Drzonkowski Robert x2, Bajtek Radosław)
10. Zieloni - Pomarańczowi 5:3 (Zdybał Marcel x5 - Serwiś Mateusz, Rojewski Adam, Szawurski Jan)

Składy drużyn:

1. Czarni: Gorczyńska Michalina, Trybalski Konrad, Jakimiak Hubert, Michalak Adam, Repiński Hubert

2. Zieloni: Janik Cyprian, Zdybał Marcel, Rutkowski Jan, Borkowicz Oktawian, Kowalski Borys, Czarnuch Ksawery

3. Różowi: Gręda Mikołaj, Pawełek Stanisław, Nogal Marcel, Filipiak Jakub, Mallek Paweł, Walczak Wojciech

4. Niebiescy: Drzonkowski Robert, Radosław Bajtek, Kaczmarek Leon, Kallaur Jan, Warzych Tymon, Kubik Igor, Głowacki Jan, Rytwiński Fabian

5. Pomarańczowi: Szawurski Jan, Rojewski Adam, Maczała Michał, Serewiś Mateusz, Wicens Bartosz, Masewicz Alan

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – 26 MARCA 2021

M-CE DRUŻYNY PUNKTY BRAMKI

1 NIEBIESCY 7 9 : 9
2 POMARAŃCZOWI 7 7 : 7
3 RÓŻOWI 6 7 : 7
4 CZARNI 5 3 : 4
5 ZIELONI 4 7 : 6

Rozegrane spotkania:

1. Różowi - Czarni 2:0 (Mikołaj Gręda x2)
2. Niebiescy - Zieloni 3:3 (Drzonkowski Robert x3 - Zdybał x3)
3. Pomarańczowi - Niebiescy 3:2 (Serewiś Mateusz x3 - Kaczmarek Leon, Głowacki Jan)
4. Zieloni - Czarni 0:1 (Michalak Adam)
5. Różowi - Pomarańczowi 4:2 (Gręda Mikołaj x4 - Rojewski Adam, Serewiś Mateusz)
6. Niebiescy - Czarni 2:2 (Rytwiński Fabian, Bajtek Radosław - Trybalski Konrad, Repiński Hubert)
7. Zieloni - Różowi 3:0 (Rutkowski Jan x2 Zdybał Marcel)
8. Pomarańczowi - Czarni 0:0
9. Niebiescy - Różowi 2:1 (Drzonkowski Robert, Kaczmarek Leon - Gręda Mikołaj)
10. Zieloni - Pomarańczowi 1:2 (Zdybał Marcel - Szawurski Jan x2 )

Składy drużyn:
1. Niebiescy: Drzonkowski Robert, Radosław Bajtek, Kaczmarek Leon, Kallaur Jan, Warzych Tymon, Kubik Igor, Głowacki Jan, Rytwiński Fabian

2. Pomarańczowi: Szawurski Jan, Rojewski Adam, Maczała Michał, Serewiś Mateusz, Wicens Bartosz, Masewicz Alan

3. Różowi: Gręda Mikołaj, Pawełek Stanisław, Nogal Marcel, Filipiak Jakub, Mallek Paweł, Walczak Wojciech

4. Czarni: Gorczyńska Michalina, Trybalski Konrad, Jakimiak Hubert, Michalak Adam, Repiński Hubert

5. Zieloni: Janik Cyprian, Zdybał Marcel, Rutkowski Jan, Borkowicz Oktawian, Kowalski Borys, Czarnuch Ksawery

Stadion OSiR w Sławnie

W Sławnie Czwartki Lekkoatletyczne 2021 ZDJĘCIA - AKTUALIZAC...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie