Na inaugurację KKO Sława Sławno pokonała Głaz Tychowo

Robert Gębuś
Sława Sławno na własnym boisku pokonała Głaz Tychowo 3:1 (0:0).

W inauguracyjnym spotkaniu Koszalińskiej Klasy Okręgowej na własnym boisku Sława Sławno wygrała 3:1 z Głazem Tychowo. Wszystkie bramki wpadły w drugiej połowie spotkania. W 72 min. prowadzenie dla Sławy zdobył Marcel Śpiewak. wyrównał w 80 min. Jarosław Stańczak. Pięć minut później drugą bramkę dla Sławy Sławno strzelił Przemysław Komorowski, a w ostatniej minucie spotkania Jarosław Stańczak,po samobójczym trafieniu ustalił wynik na 3:1 dla Sławy Sławno.
Skład Sławy: Kalkowski, Szadkowski, Laskowski, Burda, Kruczyński, Bieniek, Komorowski, Telus, Kozioł, Kucharski, Marciniak.