Mieszkańcy powiatu sławieńskiego na ekranie telewizorów ZDJĘCIA

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Daria Korowajczyk w "Szancie na sukces"

Tym razem odcinek programu był poświęcony piosenkom z tekstami Agnieszki Osieckiej. Jurorami byli: Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz oraz Mikołaj Roznerski. Usłyszeliśmy m.in. „Na całych jeziorach ty”, „Małgośkę”, „Niech żyje bal”, „Ludzkie gadanie” i „Zielono mi”.

Daria Korowajczyk pochodzi z Tychowa w gminie Sławno, a aktualnie mieszka i pracuje w Słupsku. Jak opisuje swoją przygodę z "Szansą na Sukces"?
Daria Korowajczyk w "Szancie na sukces" Tym razem odcinek programu był poświęcony piosenkom z tekstami Agnieszki Osieckiej. Jurorami byli: Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz oraz Mikołaj Roznerski. Usłyszeliśmy m.in. „Na całych jeziorach ty”, „Małgośkę”, „Niech żyje bal”, „Ludzkie gadanie” i „Zielono mi”. Daria Korowajczyk pochodzi z Tychowa w gminie Sławno, a aktualnie mieszka i pracuje w Słupsku. Jak opisuje swoją przygodę z "Szansą na Sukces"? ARCH PRYW
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Was niesamowite zestawienie osób, które pojawiły się w telewizji przy różnych okazjach. Mowa o mieszkańcach powiatu sławieńskiego. Zapraszamy do przeklikania galerii zdjęciowej.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie