KOZPN: Wiekowianka Wiekowo wygrała z Darłovią Darłowo 1:0

Zespół trenera Darłovii - Krzysztofa Jasiewicza zaliczył drugą porażkę z rzędu
Zespół trenera Darłovii - Krzysztofa Jasiewicza zaliczył drugą porażkę z rzędu FOT. ARCHIWUM.NM
Koszalińska okręgówka - KOZPN: Wiekowianka Wiekowo pokonała Darłovię Darłowo 1:0 po golu Patryka Tulina w 17 minucie. Dla gości jest to druga porażka z rzędu.

- Tym samym przełamujemy za jednym zamachem dwie fatalne serie - cieszy się Kazimierz Grzybak, prezes Wiekowianki Wiekowo. - Po pierwsze czterech porażek z rzędu, po drugie sześciu meczów bez zwycięstwa.

Skład Wiekowianki: Marek Kapała - Mariusz Stokowiecki, Paweł Gogół, Kamil Kępka, Piotr Stołowski, Patryk Tulin (od 65 minuty Kacper Hliwa), Szymon Rogala, Piotr Szczygieł (od 63 minuty Wojciech Drejski), Dariusz Krupski, Krzysztof Stępniak (od 89 minuty Marcin Tulin, Marcin Lipski (od 49 minuty Grzegorz Szynkowski).