KOZPN: I kolejka koszalińskiej okręgówki - Wyniki

Wiekowianka Wiekowo jest faworytem okręgówki. Choć zespół ma w kadrze kilku zdolnych wychowanków, którzy mają się wkomponować do pierwszego zespołu. Na pierwszym planie Grzegorz Szynkowski. Zdjęcie jesz z meczu sparingowego w Sławnie FOT. ARCH.naszemiasto
Na boiska wybiegli piłkarze koszalińskiej okręgówki. W środę i czwartek rozgrywają I kolejką spotkań. W sobotę II.

14 sierpnia: godz. 18:30 Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0:0

15 sierpnia (czwartek):

SUPER SNAJPER KOZDRA

godz. 16:00 Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz
Do przerwy było 0:1; w 75 min. jest 2:1 dla Darłovii. Dwa gole zdobył Piotr Kozdra. 90 minuta - doliczony czas gry 2:1 dla Darłovii. Ostatnia akcja meczu: Darłovia ma "setkę", ale ją marnuje. Goście wyprowadzają kontrę, którą kończą golem - 2:2 i sędzia gwiżdże koniec meczu. Bramka padła w 90 plus 8 minucie. Arbiter aż tyle doliczył czasu, gdyż była kontuzja bramkarza gości.

Darłovia: Wisowaty - Sawa, Krawczyk, Wiernicki, Wierzbowski, Jasiewicz, Izmajłowicz, Hinc, Kozdra, Maciąg, Walczuk
Na zmiany: 87 min. Wołyniec za Hinca

godz. 16:00 Korona Człopa - Gryf Polanów 1:1
godz. 16:00 Drzewiarz Świerczyna - Iskra Białogard 1:7

DRAMAT SZYNKOWSKIEGO

godz. 16:00 Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 0:2 (0:1)
Bramki: 7 minuta Gogół z karnego i 85 min gol samobójczy

Wiekowianka: Kapała - Krupski, Stołowski, Stokowiecki S., Gogół, Rogala, Drejski, Hliwa, Denkiewicz, Stępniak, Szynkowski

Na zmiany: 5 min. Lipski za Szynkowskiego,55 min. Tulin za Hliwę, 80 min. Wilk za Denkiewicza, 82 min. Szczygieł za Lipskiego

W 5 min. meczu Grzegorz Szynkowski znalazł się sam na sam z bramkarzem - i jak relacjonuje Arkadiusz Brach, trener Wiekowianki - goalkiper staranował popularnego "Szynę". Wskutek tego piłkarz tak nieszczęśliwie upadł, że ma złamany obojczyk w trzech miejscach. Zawodnik został przewieziony do szpitala. Arbiter wskazał na "wapno" i Gogół wykorzystał jedenastkę.

- Straciliśmy Szynkowskiego na dłuższy okres. Na pewno na kilka miesięcy. Kontuzja jest bardzo poważna - komentuje zmartwiony Arkadiusz Brach.

REMIS CIESZY

godz. 16:00 Mechanik Bobolice - Arkadia Malechowo - 0:0
Arkadia w Bobolicach do przerwy remisowała 0:0 i takim wynikiem zakończył się ten mecz

Arkadia: Rogala - Bułło, Sydoruk M., Stefanów P., Zachciał (55 min Makowski), Fastyn A. (70 min Terlecki), Sorbian, Koziarski (65 min. Nowak), Bieniek, Jarzębiński (60 min. Stuczyński), Mazurkiewicz

- W pierwszych 30 minutach mieliśmy kilka dobrych okazji strzeleckich, ale gol nie padł - komentuje Paweł Ignasiak, trener Arkadii. - W II połowie dwie okazje mieli gospodarze. W sumie wyjazdowy punkt na inaugurację sezonu cieszy - podsumowuje.

godz. 17:00 Bałtyk II Koszalin - Orzeł Wałcz 1:3
godz. 18:00 Piast Drzonowo - Olimp Gościno 0:3