Koszlińska Liga Okręgowa. VII kolejka spotkań - wyniki 22 września

Bramki dla Darłovii: Hołub, Zawadax3, Piotrowskix2
Darłovia:Kotas - Sawa, Wiernicki, Krawczyk, Wierzbowski - Zawada, Jakubowski (75 min. Czarnuch), Duda (65 min. Wierzbowski), Łańko (46 min. Dryjer) - Piotrowski - Hołub (65 min. Perkowski)

Mechanik Bobolice - Darzbór Szczecinek 0:3
Wielim Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 5:0
Zryw Kretomino - Wybrzeże Biesiekierz 5:2

Sława ABWood - Gryf Polanów 0:1 - mecz przerwano w 52 minucie ze względu na potężną burzą i nawałnicę deszczową

Zdjęcia obrazują przerwanie meczu - sędzia po około 15 minutach zdecydował o przerwaniu zawodów.

Bramkę dla Gryfa zdobył w 13 min. Piotr Atalski

Gryf: Stelmach - Polechoński, Ostrowski, Popowicz, Gabriel, Atalski, Wilusz, Młaszaniawski, Kosek, Urban, Wojnarowski
Sława: Witkowski - Kotłowski, Stołowski, Gracz, Jarowski, Babasik, Minda, Ulatowski, Telus, Kobalczyk, Komorowski