Koszlińska Liga Okręgowa. III kolejka okręgówki - 25 sierpnia

III kolejka okręgówki. Zdjęcia są z meczu Sława ABWood - Darzbór Szczecinek.

Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 0:2 - koniec meczu
Pogoń Połczyn Zdrój - Arkadia Malechowo 0:0 do przerwy 1:2 (Terlecki i Stefanów - bramki)
Gryf Polanów - Iskra Białogard 1:1 do przerwy 1:2

Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 1:1

Sława ABWood Sławno - Darzbór Szczecinek 0:2 (do przerwy) 1:2 (koniec meczu)- dwa gole wbił dla Darzboru Adam Jabłoński - drugiego z rzutu karnego. Bramka dla Sławy w 65 minucie z karnego - Ulatowski.

Sława: Witkowski - Betkało, Stołowski, Gracz, Jarowski, Telus, Kotłowski, Ulatowski, Wróbel, Walczak, Komorowski
45 min. Marczyński za Wróbla, 69 min. Wchodzi Wójcik, schodzi Betkało; 78 min. Ulatowski czerwona kartka (żółta za wybicie ręką piłki i czerwona), 81 min. Pawełek za Kotłowskiego

Darzbór: Fornal - Jurjewicz, Kaszczyc, Czeszczewik, Fudali, Jabłoński, Bednarczyk, Góra M., Góra Sz., Podolańczyk, Szydlak.
61 min: Dobroszewski wchodzi, schodzi Podolańczyk

Olimp Złocieniec - Hubertus Biały Bór 3:1