Kolejka 1 w dniach 16-08-2014/17-08-2014
GKS Leśnik II Manowo - pauzuje w kolejce, Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo 2014-08-16 godz. 18:00, Victoria Sianów - Olimp Gościno 2014-08-16 godz. 18:00, Hubertus Biały Bór - Bałtyk II Koszalin 2014-08-16 godz. 15:00, Drawa II Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 2014-08-17 godz. 18:00, Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2014-08-17 godz. 16:00, Sława Sławno - Gryf Polanów 2014-08-16 godz. 18:00, Piast Drzonowo - Korona Człopa 2014-08-16 godz. 18:00, Wielim Szczecinek - Olimp Złocieniec 2014-08-16 godz. 18:00
Kolejka 2 w dniach 23-08-2014/24-08-2014
Olimp Złocieniec - GKS Leśnik II Manowo 2014-08-23 godz. 18:00, Korona Człopa - Wielim Szczecinek 2014-08-23 godz. 18:00, Gryf Polanów - Piast Drzonowo 2014-08-23 godz. 18:00, Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2014-08-23 godz. 18:00, Drzewiarz Świerczyna - Wybrzeże Biesiekierz 2014-08-23 godz. 18:00, Bałtyk II Koszalin - Drawa II Drawsko Pomorskie 2014-08-23 godz. 18:00, Olimp Gościno - Hubertus Biały Bór 2014-08-23 godz. 18:00, Zryw Kretomino - Victoria Sianów 2014-08-23 godz. 18:00, Arkadia Malechowo
- pauzuje w kolejce
Kolejka 3 w dniach 27-08-2014
Olimp Gościno - GKS Leśnik II Manowo 2014-08-27 godz. 18:00, Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin 2014-08-27 godz. 18:00, Drzewiarz Świerczyna - pauzuje w kolejce, Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 2014-08-27 godz. 18:00, Victoria Sianów - Gryf Polanów 2014-08-27 godz. 18:00, Hubertus Biały Bór - Korona Człopa 2014-08-27 godz. 18:00, Drawa II Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2014-08-27 godz. 18:00, Wybrzeże Biesiekierz - Wielim Szczecinek 2014-08-27 godz. 18:00, Sława Sławno - Piast Drzonowo 2014-08-27 godz. 18:00
Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
GKS Leśnik II Manowo - Arkadia Malechowo 2014-08-30 godz. 17:00, Victoria Sianów
- pauzuje w kolejce, Hubertus Biały Bór - Zryw Kretomino 2014-08-30 godz. 17:00, Drawa II Drawsko Pomorskie
- Olimp Gościno 2014-08-30 godz. 17:00, Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Koszalin 2014-08-30 godz. 17:00, Sława Sławno - Drzewiarz Świerczyna 2014-08-30 godz. 17:00, Piast Drzonowo - Wiekowianka Wiekowo 2014-08-30 godz. 17:00, Wielim Szczecinek - Gryf Polanów 2014-08-30 godz. 17:00, Olimp Złocieniec - Korona Człopa 2014-08-30 godz. 17:00
Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
28
Korona Człopa
- GKS Leśnik II Manowo
2014-09-06
17:00
29
Gryf Polanów
- Olimp Złocieniec
2014-09-06
17:00
30
Wiekowianka Wiekowo
- Wielim Szczecinek
2014-09-06
17:00
31
Drzewiarz Świerczyna
- Piast Drzonowo
2014-09-06
17:00
32
Bałtyk II Koszalin
- Sława Sławno
2014-09-06
17:00
33
Olimp Gościno
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-09-06
17:00
34
Drawa II Drawsko Pomorskie
- Zryw Kretomino
2014-09-06
17:00
35
Hubertus Biały Bór
- pauzuje w kolejce
____-__-__
36
Arkadia Malechowo
- Victoria Sianów
2014-09-06
17:00
Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
37
GKS Leśnik II Manowo
- Victoria Sianów
2014-09-13
17:00
38
Hubertus Biały Bór
- Arkadia Malechowo
2014-09-13
17:00
39
Drawa II Drawsko Pomorskie
- pauzuje w kolejce
____-__-__
40
Wybrzeże Biesiekierz
- Zryw Kretomino
2014-09-13
17:00
41
Sława Sławno
- Olimp Gościno
2014-09-13
17:00
42
Piast Drzonowo
- Bałtyk II Koszalin
2014-09-13
17:00
43
Wielim Szczecinek
- Drzewiarz Świerczyna
2014-09-13
17:00
44
Olimp Złocieniec
- Wiekowianka Wiekowo
2014-09-13
17:00
45
Korona Człopa
- Gryf Polanów
2014-09-13
17:00
Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
46 Gryf Polanów
- GKS Leśnik II Manowo
2014-09-20
17:00
47
Wiekowianka Wiekowo
- Korona Człopa
2014-09-20
17:00
48
Drzewiarz Świerczyna
- Olimp Złocieniec
2014-09-20
17:00
49
Bałtyk II Koszalin
- Wielim Szczecinek
2014-09-20
17:00
50
Olimp Gościno
- Piast Drzonowo
2014-09-20
17:00
51
Zryw Kretomino
- Sława Sławno
2014-09-20
17:00
52
Wybrzeże Biesiekierz
- pauzuje w kolejce
____-__-__
53
Arkadia Malechowo
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-09-20
17:00
54
Victoria Sianów
- Hubertus Biały Bór
2014-09-20
17:00
Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
55
Hubertus Biały Bór
- GKS Leśnik II Manowo
2014-09-27
16:00
56
Drawa II Drawsko Pomorskie
- Victoria Sianów
2014-09-27
16:00
57
Wybrzeże Biesiekierz
- Arkadia Malechowo
2014-09-27
16:00
58
Sława Sławno
- pauzuje w kolejce
____-__-__
59
Piast Drzonowo
- Zryw Kretomino
2014-09-27
16:00
60
Wielim Szczecinek
- Olimp Gościno
2014-09-27
16:00
61
Olimp Złocieniec
- Bałtyk II Koszalin
2014-09-27
16:00
62
Korona Człopa
- Drzewiarz Świerczyna
2014-09-27
16:00
63
Gryf Polanów
- Wiekowianka Wiekowo
2014-09-27
16:00
Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
64
GKS Leśnik II Manowo
- Wiekowianka Wiekowo
2014-10-04
16:00
65
Drzewiarz Świerczyna
- Gryf Polanów
2014-10-04
16:00
66
Korona Człopa
- Bałtyk II Koszalin
2014-10-04
16:00
67
Olimp Gościno
- Olimp Złocieniec
2014-10-04
16:00
68
Zryw Kretomino
- Wielim Szczecinek
2014-10-04
16:00
69
Piast Drzonowo
- pauzuje w kolejce
____-__-__
70
Arkadia Malechowo
- Sława Sławno
2014-10-04
16:00
71
Victoria Sianów
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-10-04
16:00
72
Hubertus Biały Bór
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-10-04
16:00
Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
73
Drawa II Drawsko Pomorskie
- GKS Leśnik II Manowo
2014-10-11
16:00
74
Wybrzeże Biesiekierz
- Hubertus Biały Bór
2014-10-11
16:00
75
Sława Sławno
- Victoria Sianów
2014-10-11
16:00
76
Piast Drzonowo
- Arkadia Malechowo
2014-10-11
16:00
77
Wielim Szczecinek
- pauzuje w kolejce
____-__-__
78
Olimp Złocieniec
- Zryw Kretomino
2014-10-11
16:00
79
Korona Człopa
- Olimp Gościno
2014-10-11
16:00
80
Gryf Polanów
- Bałtyk II Koszalin
2014-10-11
16:00
81
Wiekowianka Wiekowo
- Drzewiarz Świerczyna
2014-10-11
16:00
Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
82
GKS Leśnik II Manowo
- Drzewiarz Świerczyna
2014-10-18
15:00
83
Bałtyk II Koszalin
- Wiekowianka Wiekowo
2014-10-18
15:00
84
Olimp Gościno
- Gryf Polanów
2014-10-18
15:00
85
Zryw Kretomino
- Korona Człopa
2014-10-18
15:00
86
Olimp Złocieniec
- pauzuje w kolejce
____-__-__
87
Arkadia Malechowo
- Wielim Szczecinek
2014-10-18
15:00
88
Victoria Sianów
- Piast Drzonowo
2014-10-18
15:00
89
Hubertus Biały Bór
- Sława Sławno
2014-10-18
15:00
90
Drawa II Drawsko Pomorskie
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-10-18
15:00
Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
91
Wybrzeże Biesiekierz
- GKS Leśnik II Manowo
2014-10-25
15:00
92
Sława Sławno
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-10-25
15:00
93
Piast Drzonowo
- Hubertus Biały Bór
2014-10-25
15:00
94
Wielim Szczecinek
- Victoria Sianów
2014-10-25
15:00
95
Olimp Złocieniec
- Arkadia Malechowo
2014-10-25
15:00
96
Korona Człopa
- pauzuje w kolejce
____-__-__
97
Gryf Polanów
- Zryw Kretomino
2014-10-25
15:00
98
Wiekowianka Wiekowo
- Olimp Gościno
2014-10-25
15:00
99
Drzewiarz Świerczyna
- Bałtyk II Koszalin
2014-10-25
15:00
Kolejka 13 w dniach 02-11-2014
100
GKS Leśnik II Manowo
- Bałtyk II Koszalin
2014-11-02
14:00
101
Olimp Gościno
- Drzewiarz Świerczyna
2014-11-02
14:00
102
Zryw Kretomino
- Wiekowianka Wiekowo
2014-11-02
14:00
103
Gryf Polanów
- pauzuje w kolejce
____-__-__
104
Arkadia Malechowo
- Korona Człopa
2014-11-02
14:00
105
Victoria Sianów
- Olimp Złocieniec
2014-11-02
14:00
106
Hubertus Biały Bór
- Wielim Szczecinek
2014-11-02
14:00
107
Drawa II Drawsko Pomorskie
- Piast Drzonowo
2014-11-02
14:00
108
Wybrzeże Biesiekierz
- Sława Sławno
2014-11-02
14:00
Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014
109
Sława Sławno
- GKS Leśnik II Manowo
2014-11-08
14:00
110
Piast Drzonowo
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-11-08
14:00
111
Wielim Szczecinek
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-11-08
14:00
112
Olimp Złocieniec
- Hubertus Biały Bór
2014-11-08
14:00
113
Korona Człopa
- Victoria Sianów
2014-11-08
14:00
114
Gryf Polanów
- Arkadia Malechowo
2014-11-08
14:00
115
Wiekowianka Wiekowo
- pauzuje w kolejce
____-__-__
116
Drzewiarz Świerczyna
- Zryw Kretomino
2014-11-08
14:00
117
Bałtyk II Koszalin
- Olimp Gościno
2014-11-08
14:00
Kolejka 16 w dniach 11-11-2014
127
Piast Drzonowo
- GKS Leśnik II Manowo
2014-11-11
14:00
128
Wielim Szczecinek
- Sława Sławno
2014-11-11
14:00
129
Olimp Złocieniec
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-11-11
14:00
130
Korona Człopa
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-11-11
14:00
131
Gryf Polanów
- Hubertus Biały Bór
2014-11-11
14:00
132
Wiekowianka Wiekowo
- Victoria Sianów
2014-11-11
14:00
133
Drzewiarz Świerczyna
- Arkadia Malechowo
2014-11-11
14:00
134
Bałtyk II Koszalin
- pauzuje w kolejce
____-__-__
135
Olimp Gościno
- Zryw Kretomino
2014-11-11
14:00
Kolejka 17 w dniach 15-11-2014/16-11-2014
136
GKS Leśnik II Manowo
- Zryw Kretomino
2014-11-15
14:00
137
Olimp Gościno
- pauzuje w kolejce
____-__-__
138
Arkadia Malechowo
- Bałtyk II Koszalin
2014-11-15
14:00
139
Victoria Sianów
- Drzewiarz Świerczyna
2014-11-15
14:00
140
Hubertus Biały Bór
- Wiekowianka Wiekowo
2014-11-15
14:00
141
Drawa II Drawsko Pomorskie
- Gryf Polanów
2014-11-15
14:00
142
Wybrzeże Biesiekierz
- Korona Człopa
2014-11-15
14:00
143
Sława Sławno
- Olimp Złocieniec
2014-11-15
14:00
144
Piast Drzonowo
- Wielim Szczecinek
2014-11-15
14:00
Kolejka 18 w dniach 22-11-2014/23-11-2014
145
Wielim Szczecinek
- GKS Leśnik II Manowo
2014-11-22
13:00
146
Olimp Złocieniec
- Piast Drzonowo
2014-11-22
13:00
147
Korona Człopa
- Sława Sławno
2014-11-22
13:00
148
Gryf Polanów
- Wybrzeże Biesiekierz
2014-11-22
13:00
149
Wiekowianka Wiekowo
- Drawa II Drawsko Pomorskie
2014-11-22
13:00
150
Drzewiarz Świerczyna
- Hubertus Biały Bór
2014-11-22
13:00
151
Bałtyk II Koszalin
- Victoria Sianów
2014-11-22
13:00
152
Olimp Gościno
- Arkadia Malechowo
2014-11-22
13:00
153
Zryw Kretomino
- pauzuje w kolejce
____-__-__
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?