Kolejne zwycięstwo Trampkarzy UKS Orlik Darłowo

Trampkarze z Darłowa cieszą się z wygranej
Trampkarze z Darłowa cieszą się z wygranej FOT. ARCH.naszemiasto
Trampkarze UKS Orlik Darłowo tym razem pokonali na wyjeździe zespół Gryfa Polanów 3:1.

Gryf Polanów - Orlik Darłowo

Już w 2 minucie meczu zespół z Darłowa mógł objąć prowadzenie, jednak po strzale Oskara Rybarczyka piłka trafiła w poprzeczkę.
W miarę upływu przewaga darłowian była coraz bardziej wyraźna. Kolejna stuprocentowa sytuacja i ponownie poprzeczka uratowała zespół z Polanowa od utraty bramki. Za trzecim razem piłka wylądowała już w bramce. W drugiej połowie zawodnicy UKS Orlik dyktowali warunki gry, strzelając dwie kolejne gole.
Bramki zdobyli: Bartosz Dywan, Mikołaj Kurdziel x 2.