KKO: Sokół - Wieża Postomino [relacja LIVE] - Pada gol i koniec meczu

Sokół Karlino podejmuje Wieżę Postomino. Aby śledzić relacją należy odświeżyć stronę lub kliknąć klawisz - "F5"

Wieża Postomino: Senkowski - Gronkiewicz, Matuszewski, Wierzbowski, Ludwicki, Dąbrowski, Jachemek, Krajewski, Lachowicz, Sobczak, Lisowski

Mecz rozpoczął się chwilę po godz. 14.

3 min. - 0:0.

4 min. Wieża ma rzut wolny z ok. 17 metra - lewa strona "16". Strzela Jachemek - piłka przelatuje nad poprzeczką.

8 min. - 1:0 - gol dla Sokoła. Bramka padła po rzucie wolnym.

11 min. - faul. Rzut karny dla Wieży. Tzw. akcja "ratunkowa" i arbiter pokazuje tylko żółtą kartkę dla piłkarza Sokoła, choć śmiało mógł ukarać go czerwoną. Do "11" podchodzi Krajewski i............. NIE ma gola! Bramkarz broni. Strzał w środek bramki.

Faulowanym zawodnikiem był Lisowski, który minął bramkarza i praktycznie pakował piłkę do pustej bramki, gdy został bezpardonowo ścięty przez obrońcę Sokoła.

28 min. Od kilku minut Wieża Postomino ma przewagę optyczną. Sokół po wbiciu bramki cofnął się i czeka na kontry. Wynik - bez zmian - 1:0.

44 min. nadal 1:0 - Wieża nadal w natarciu, a Sokół jest schowany. Goście mieli kilka okazji do uderzenia, ale piłka nie znalazła drogi do siatki

45 min. - przerwa - 1:0.

W pierwszej połowie Wieża dostała trzy żółte kartki.

Rozpoczęła się II połowa.

52 min. - wynik bez zmian - 1:0 i obraz gry jest podobny, jak w pierwszej połowie

64 min. - 1:1 - wyrównanie. Bramka dla Wieży Postomino - Konrad Lachowicz. Obraz gry nie ulega zmianie. Goście są nadal w natarciu.

66 min. - 2:1. Wieża krótko cieszyła się z remisu. Sokół odpowiada golem po soczystym uderzeniu.

70 min. nadal 2:1

85 min. Wieża wściekle atakuje. Zespół idzie na całość szukając gola wyrównującego.

89 min. - "setka" Chojnackiego, ale zawodnik nie pokonał bramkarza gospodarzy

90 min. - kontra Sokoła i jest gol na 3:1

90 min. plus 2 - koniec meczu - 3:1