KKO: Pogoń - Wieża Postomino [Relacja LIVE] - dobili gości - 4 gol

O godz. 15 w sobotę - 15 października Pogoń Połczyn Zdrój podejmuje Wieżą Postomino. Mecz jest w ramach Koszalińskiej Klasy Okręgowej. Poniżej relacja LIVE ze stadionu w Połczynie Zdroju. Prosimy odświeżać stronę, aby zobaczyć kolejne wpisy lub kliknąć klawisz "F5" na klawiaturze.

Wieża pojechała do Połczyna Zdroju w 18-osobowym zestawieniu. Brakuje jedynie Tomasza Dąbrowskiego i Dawida Ciesielskiego. Na meczu jest obecny prezes Wieży - Bogdan Szlawski.

Zespół postomiński kończy rozgrzewkę.

Rozpoczął się mecz

Świetny początek postominian w Połczynie Zdroju

2 min. 0:1 - Ireneusz Krajewski. Gol padła po centrze i uderzeniu z główki.

Wieża Postomino: Sękowski - Kozera, Gronkiewicz, Matuszewski, Ludwicki, Jachemek, Bielańczuk, Wierzbowski D., Krajewski, Sobczak, Lisowski

Mecz ogląda około 50 kibiców.

5 minuta gry - nadal 0:1. Teraz atakuje Pogoń.

15 min. - wynik bez zmian. Pogoń zepchnęła Wieżę do obrony.

Dodajmy, że mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem

17 min. - 1:1 gol dla Pogoni po centrze i strzale z nogi jednego z piłkarzy - ok. 10 metr

32 min. - gra toczy się w środku pola. Trochę tutaj chaosu, ale w natarciu nadal są gospodarze. Wynik - 1:1

43 min. - 1:1. Pogoń (w ciągu kilku ostatnich minut) miała 2 groźne uderzenia z dystansu, ale bramki nie zdobyła. Wieża cofnęła się i zwania grę wybijając gospodarzy z uderzenia. Postominianie grają z kontry.

45 min. - przerwa 1:1

W I połowie Wieża, prócz sytuacji, gdzie zdobyła gola poważniej bramce gospodarzy nie zagroziła. A i Pogoń nie miała (prócz zdobytej bramki) klarownej akcji, gdzie mogła podwyższyć wynik. Gospodarze atakują, ale Wieża rozbija akcje na około 20 - 18 metrze od swojej bramki i szuka okazji do kontry. Sporo jest też gry w środku pola.

46 min. Rozpoczęła się II połowa - oba zespoły grają bez zmian

48 min. Wieża miała ciekawie zapowiadającą się kontrę. Szarżował Krajewski i chciał dogrywać piłkę w pole karne do wbiegającego kolegi, ale połapał się w tym obrońca Pogoni i wybił piłkę

49 min. Pogoń nadal gra chaotycznie, co ułatwia Wieży wybijanie jej z rytmu. Wynik bez zmian - 1:1

50 min. Krajewski cięty w polu karnym, ale sędzia uznał, że faul był przed "16". Nie wskazał na "wapno", a na rzut wolny i zawodnika Pogoni ukarał żółtą kartką. Z wolnego nic Wieży się nie udało zyskać.

57 min. Gol dla Pogoni - 2:1. Bramka po uderzeniu z ok. 16 metrów, dolna - po ziemi, przy słupku.

64 min. Wieża gra "10" - po 2 żółtej i czerwonej kartce dla Kozery. Arbiter odgwizdał faul zawodnika postomińskiego, a ten wdał się z arbitrem w dyskusję i skończyło się....

Trudna sytuacja Wieży. Zespół przegrywa 2:1 i gra w osłabieniu

68 min. Zmiana w Wieży - za Jachemka na murawie melduje się Chojnacki

75 min. - 3:1 - dogranie w pole karne na klatkę piersiową. Przyjęcie, spuszczenie piłki na nogę i GOL po mocnym strzale.

Po tym ciosie ciężko będzie Wieży grającej w "10" się zebrać.

80 min. - 4:1

90 minuta - 4:1. W doliczonym czasie gry Pogoń miała uderzenie w poprzeczkę Wieży

Sędzia doliczył 3 minuty. Koniec meczu. Pogoń - Wieża 4:1.

Zapraszamy na jutrzejsza relację z meczu Sokół Karlino - Sława Sławno.