KKO: Mechanik Bobolice - Sława Sławno [Relacja live] - NIESPODZIANKA

Tomasz Turczyn
MKS Sława Sławno wybrała się do Bobolic, gdzie rozgrywa mecz z miejscowym Mechanikiem. To w ramach Koszalińskiej Klasy Okręgowej.

Sława Sławno: Kadylak - Ulatowski, Lewandowski, Pawełek, Szadkowski, Wójcik, Putno, Gostyński, P Ścisło, D Ścisło, Wróbel

Rezerwa Sławy: Witkowski, Kwiatkowski, Kruczyński, Malinowski, Minda,

Rozpoczął się mecz w Bobolicach. Pierwsze 10 minut to lekka optyczna przewaga gospodarzy.

13 min. Jedenastka za dotknięcie piłki ręką - błąd Ulatowskiego. Rzut karny broni Kadylak

24 min. - nadal 0:0

32 min. - mecz walki. Mechanik miał niezłą okazję strzelecką, ale jego zawodnikowi brakło precyzji. Piłka przeszła obok bramki Miłosza Kadylaka. W odpowiedzi Sława konstruuje swoją akcję. Piłka wędruje od nogi do nogi, ale w okolicy "16" Mechanika brakuje ostatniego podania, które by otworzyło drogę do bramki.
Wynik bez zmian - 0:0.

36 min. Mateusz Wróbel zagrywa precyzyjnie do Putno, który wychodzi na świetną pozycję. Podcina piłkę. Ta przelatuje nad bramkarzem - 0:1 radość Sławy.

W 42 min. Putno strzelał do pustej bramki, ale nie był precyzyjny. A była to kapitalna okazja, aby podwyższyć rezultat,

45 min. 0:1 - przerwa

Rozpoczęła się II połowa meczu.

Sława - gra bez zmian. Mecz toczy się przy porywistym wietrze i opadach deszczu.

47 min. Sława miała dobrą okazję strzelecką z bliskiej odległości. Centra na główkę Gostyńskiego, ale zawodnik nie trafia w piłkę precyzyjnie. W odpowiedzi Mechanik ma rzut wolny i strzał świetnie broni Kadylak.

56 min. - rezultat bez zmian - 0:1.

61 min. 1:1 - po błędzie obrońcy Sławy

62 min. Zmiana: Minda za Gostyńskiego.

66 min. Świetna akcja Mindy. Wykłada piłkę na 14 metr D. Ścisło. Ten uderza....... Goooolll - 1:2.

73 min.
Nadal - 1:2

90 minuta. Nadal 1:2. Arbiter doliczył 5 minut.

KONIEC meczu. Sława wywozi z Bobolic 3 punkty! Mecz kończy się 1:2.