Kibice Gwardii Koszalin na meczu z Wieżą Postomino ZDJĘCIA, WIDEO

Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0). Mecz oglądali miejuscowi kibice i też on przyciągnął miłośników futbolu ze Sławna, Starego Jarosławia, czy też z Kowalewic. Nie zabrakło też grupy kibiców z Koszalina, którzy przyjechali autokarem - patrz zdjęcia i dopingowali Gwardię.

Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1:0

Jak padł zwycięski gol? W 90 plus 3 minucie Wieża Postomino miała rzut wolny z połowy boiska. Piłka została wstrzelona w pole karne lobem, została przedłużona główką, dopadł do niej Paweł Szmytkiewicz i z 5 metrów wpakował piłkę do siatki rywala.

- Mecz miał bardzo fajną atmosferę - podsumowuje Marek Leśniewski, wiceprezes Wieży. - Obie drużyny były dopingowane przez swoich kibiców.

Wieża Postomino odprawia faworyzowaną Gwardię Koszalin ZDJĘC...