Sława: Dulewicz - Betkało, Stołowski, Kuniczuk, Telus, Gracz, Minda, Ulatowski, Ślusarz, Ścisło, Komorowski
Victoria: Kosiorek - Hąrbanowicz, Wojtowicz, Koziołek, Kryś, Kołodziejczyk, Dencys, Kucharewicz, Jeziorek, Szymański, Fijałkowski

Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 4:1
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 3:0
Orzeł Wałcz - Stal Szczecin 2:0
Astra Ustronie Morskie - Leśnik/Rossa Manowo 2:0
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 2:4

Sławno - 1 minuta meczu. Wynik 0:0. Spotkanie 5 minut się opóźniło

6 minuta 0:0 - bez okazji strzeleckich z obu stron

9 minuta. Sława oddała 2 niecelne strzały i ma przewagę optyczną

10 minuta. Ciągniecie za koszulkę - Koziołek z Victorii dostaje żółtą kartkę

12 minuta. Sława gra w "10" - Ścisło poza boiskiem ma rozerwaną koszulkę. Zawodnik zmienia koszulkę i wraca do gry

16 minuta - strzał z 18 metrów Komorowskiego - piłka obok bramki

17 minuta - uderzenie Telusa ze Sławy z kąta pola karnego niecelne

19 minuta - uderzenie Mindy kozłuje i łapie piłkę bramkarz. Sława cały czas jest w natarciu

31 minuta. 0:1 - pierwsza akcja Victorii i w pole karne wpada Kucharewicz i półgórnym strzałem w sam róg pokonuje Dulewicza

32 minuta - kontra gości najpierw strzał z najwyższym trudem broni Dulewicz, także broni dobitkę i odbitą piłkę wybija na róg Ulatowski

36 minuta - sam na sam z bramkarzem Ścisło - lob nad bramką. nadal 0:1

41 minuta - nadal 0:1

Przerwa

Rozpoczęła się II połowa

49 minuta - nadal 0:1

51 minuta - setka Mindy - piłkarz nie trafia w światło bramki, zawodnik nie był przez nikogo atakowany
52 minuta - setka Komorowskiego, przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem

54 minuta. Zmiana w Victorii. Wchodzi Świstelnicki, schodzi Kołodziejczyk

60 minuta - wymiana obustronna ciosów - bez efektu bramkowego

61 minuta żółta kartka dla Krysia z Victorii za zagranie ręką

64 minuta - żółta kartka dla Kuniczuka za nakładkę

65 minuta. Zmiana w Sławie. wchodzi Pawełek za Komorowskiego

67 minuta - żółta kartka dla Szymańskiego z Victorii. Gra się zaostrzyła. Sława przeważa optycznie, ale gra nieporadnie

68 minuta. Zmiana w Sławie. Radzki za Kuniczuka

72 minuta - kartka dla Ścisły za dyskusje z arbitrem

74 minuta. Zmiana w Victorii. Wchodzi Kozłowski za Hąrbanowicz

77 minuta. Sam na sam z bramkarzem Victorii - Ścisło - lewą nogą uderza piłkę, która mija światło bramki. Nadal 0:1

81 minuta. Żółta kartka dla Ulatowskiego za pociągnięcie za koszulkę - zawodnik gości wychodził sam na sam - faul był taktyczny

83 minuta. Błąd Sławy - Igor Fijałkowski uderza soczyście pod poprzeczkę z 12 metrów - 0:2

84 minuta róg dla Sławy. W pole karne poszedł Dulewicz i omal główka nie wbił bramki. Dulewicz nadal na polu karnym gości. Radzki strzela nad poprzeczką.

85 minuta. Schodzi Fijałkowski wchodzi Kuczarczyk - zmiana w Victorii

88 minuta. Nadal 0:2. Dulewicz poszedł do ataku.

90 minuta. Sędzia dolicza 3 minuty