IV Liga zachodniopomorska. Pogoń II Szczecin gra ze Sławą ABWood

(SYK)
O godz. 11 rozpoczął się mecz między Pogonią II Szczecin, a Sławą ABWood. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0. Po przerwie zdobyli trzy kolejne gole. Aktualny wynik 4:0.

Pogoń II Szczecin, od pierwszego gwiazdka arbitra, ma przewagę optyczną.

16 min. Komorowski ze Sławy ABWood wychodzi sam na sam z bramkarzem Portowców, ale nie potrafi go pokonać

Gol dla Pogoni II pada w 21 minucie w zamieszaniu podbramkowym

36 min. Kolejna "setka" Sławy. Florkiewicz przegrywa pojedynek z bramkarzem.

Sława w tym spotkaniu gra defensywnie nastawiając się na kontry.

PRZERWA

Rozpoczęła się II połowa meczu. Wynik 1:0

Po wznowieniu gry Pogoń II ostro zaatakowała i w efekcie, w odstępie dwóch minut, wbiła dwa gole i zrobiło się 3:0.

Kolejnej okazji "sam na sam" z bramkarzem nie wykorzystał ze Sławy ABWood Florkiewicz

71 min. kolejny gol portowców - 4:0

88 minuta. Dobra sytuacja strzelecka Pawełka, ale jego strzał był bardzo słaby. Bramkarz złapał piłkę bez problemu.

KONIEC MECZU - 4:0

Sława: Dulewicz - Stołowski, Kuniczuk, Kotłowski - 52 min. Gracz, Ulatowski, Jarowski, Minda - 80 min. Pawełek, Zejglic - 68 min. Badowski, Telus, Komorowski 63 min. Rutkowski, Florkiewicz