IV liga: Szok w Ustroniu Morskim! Wiekowianka wywozi 3 punkty!

Jesienią w Wiekowicach było 2:2. Wiosną Wiekowianka wygrała 2:1 z Astrą
Jesienią w Wiekowicach było 2:2. Wiosną Wiekowianka wygrała 2:1 z Astrą FOT.NM
Tego nikt nie się nie spodziewał na inaugurację rundy wiosennej IV ligi. W Ustroniu Morskim Wiekowianka Wiekowo (ostatnie miejsce w tabeli) wygrała 1:2.

Wiekowianka Wiekowo: Kapała Marek – Krupski Dariusz, Rogala Szymon kpt., Nowak Bartłomiej, Sobura Zbigniew (od 70 min. Gogół Paweł), Hyjek Dawid, Pooch Dominik, Parus Marcin, Szynkowski Grzegorz (od 65 min. Gliński Grzegorz), Stępniak Krzysztof (od 90 min. Mikita Patryk), Lipski Marcin (od 75 min. Tulin Patryk).

Bramki:
16 min. M. Lipski - 0:1
19 min. M. Lipski - 0:2
82 min. Płomiński - 1:2

W 89 min. P. Tulin był sam na sam z bramkarzem Astry, ale przegrał ten pojedynek. Początek meczu to przewaga Astry, ale po pierwszym kwadransie dwa gole rozbiły ten zespół. W II połowie starał się on odrobić straty, ale starczyło czasu tylko na gola honorowego. Arbiter doliczył, do czasu podstawowego, cztery minuty.