IV liga: Sława ABWood kontra Gryf Kamień Pomorski (RELACJA)

Witamy Państwa ze stadionu w Sławnie. Sława ABWood gra z Gryfem Kamień Pomorski. Mecz toczy się w deszczowej aurze. Aby śledzić na bieżąco relację należy odświeżać stronę.

Sława ABWood: Dulewicz - Biergiel, Stołowski, Kuniczuk, Ślusarz, Maksymiuk, Zawada, Zejglic, Florkiewicz, Wojciechowski, Dąbrowski

Gryf: Bednarczyk - Janus Radosław, Kmetyk, Jurkiewicz, Jarecki, Turoń, Krol, Kostur, Wittbrodt, Geszka, Janus Rafał

Kapitalny początek Sławy ABWood. 3 minuta Wojciechowski strzałem z 18 metrów (rzut wolny po faulu na zawadzie) wpakował piłkę pod poprzeczkę. Gospodarze prowadzą 1:0.

Zakończył się pierwszy mecz IV-ligowej kolejki: Kluczevia Stargard - Leśnik/Rossa Manowo 1:1

12 minuta - w Sławnie wynik bez zmian. Gospodarze prowadzą 1:0, a przewaga optyczna jest po stronie Gryfa.

19 minuta - żółta kartka dla zawodnika Gryfa Ryszarda Króla za faul na piłkarzu Sławy ABWood

32 minuta - wynik bez zmian. Sława ABWood zamknięta na swojej połowie z rzadka odgryza się kontrami. Goście atakują coraz groźniej. W tej połowie bija już 3 rzut rożny.

38 minuta - groźna kontra Sławy ABWood omal nie zakończyła się golem, ale wynik bez zmian.

44 minuta: Sławę ABWood ratuje przed stratą bramki słupek w który uderza piłka - strzał Janusa Rafała. W odpowiedzi kontra gospodarzy i Zawada próbował lobować bramkarza. Wynik bez zmian.

45 minuta: sędzia dolicza 2 minuty
PRZERWA

Rozpoczęła się II połowa meczu. Drużyny grają bez zmian.

48 minuta błąd Sławy ABwood. Biergiel stracił piłkę i poszła kontra Gryfa. Sam na sam wyszedł Ł. Turtoń i uderzył atomowo, ale Dulewicz popisał się wspaniałym refleksem i sparował piłkę na bok.

53 minuta: gol dla Gryfa. Bramkę zdobył Jarosław Jarecki po ostrym strzale z 16 metra. Wynik: 1:1
55 minuta: Sława ABWood ma 200% sytuację. Strzał Zawady, z bliskiej odległości do pustej bramki, wybija obrońca

59 minuta - zmiana w Gryfie. Wchodzi Piotr Duraj. Schodzi:Michał Geszka

63 minuta - zmiana w Gryfie. Wchodzi Przemysław Dąbrowski. Schodzi: Mariusz Kostur

66 minuta - Gryf bije już 4 rzut rożny. Wynik bez zmian 1:1
70 minuta. Zmiana w Sławie ABWood. Wchodzi Mateusz Ulatowski. Schodzi: Przemysław Maksymiuk.
71 minuta. Zmiana w Sławie ABWood. Komorowski wchodzi za Zawadę.
73 minuta. rzut karny dla Gryfa po zagraniu ręką Biergiela. Pewny strzał Jarosława Jareckiego - 1:2
77 minuta. Setka Wojciechowskiego ze Sławy ABWood. Strzał z bocznego sektora pola karnego broni Ireneusz Benedycz.
80 minuta. Zmiana w Sławie ABWood. Wróbel wchodzi za Zejglica
84 minuta. Dwie groźne akcje Gryfa, które omal nie skończyły się golem. Gryf bije 7 rzut rożny po przerwie.

86 minuta. 8 róg dla Gryfa. 1:3. Gola zdobył Przemysław Dąbrowski.
87 minuta. Zmiana w Gryfie. Wszedł Włodarek za Turoninia

90 minuta. Sędzia dolicza 2 minuty

Czerwona kartka dla Artura Dąbkowskiego ze Sławy ABWood.