(SYK)
Sława ABWood podejmuje Stal Szczecin

Sława: Dulewicz - Betkało, Stołowski, Kuniczuk, Jarowski, Kotłowski, Minda, Ulatowski, Ślusarz, Komorowski, Florkiewicz
Stal: Jarząbek - Kronkowski, Leśnik, Parys, Fryś, Gałązka, Storek, Czyżewski, Kapelusz, Usowicz, Duraj

16 minuta - 0:0. Bez okazji strzeleckich z obu stron

19 minuta - żółta kartka dla Stali - Piotr Duraj

28 minuta. Wynik bez zmian i obraz gry też. Mecz jest wyrównany i toczy się w środku boiska

30 minuta rajd Mindy w pole karne zakończony ostrą centrą, która nie została wykończona strzałem.

38 minuta - 0:0, bez klarownych okazji strzeleckich

42 minuta niecelny strzał piłkarza Stali z około 30 metrów

44 minuta - Florkiewicz omal nie wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili piłke wybił mu obrońca. Wynik bez zmian

45 minuta + 2 minuty doliczone
szarża Florkiewicza, który przegrywa pojedynek biegowy z obrońcą Stali. Pika zostaje wyekspediowana na aut

PRZERWA

Rozpoczęła się II połowa. Zespoły grają bez zmian

48 minuta. Szarża Florkiewicza zakończona uderzeniem z 15 metrów powinna zakończyć się golem, ale zawodnik nie trafił piłką w bramkę. Wynik 0:0

49 minuta. Groźny strzał Duraja ze Stali odbity na bok przez obrońcę

54 minuta - okres przewagi optycznej Sławy

58 minuta. GOL dla Stali, bramkę zdobył Piotr Duraj. zawodnik Sławy dał się ograć przy końcowej linii pola karnego, piłka została wbita w pole karne (nie miał szans jej wyłapać bramkarz) i Duraj ostrym strzałem ulokował ją w siatce

61 minuta. Dobra akcja Sławy sam na sam wychodzi Komorowski, ale fatalnie przestrzela nad bramką - sędzia wskazuje też pozycję spaloną

62 minuta. Zmiana w Sławie: Telus za Komorowskiego
63 minuta. Zmiana w Stali: Masłowski za Parysa

65 minuta. Róg dla Stali. I piłka w rękach bramkarza

70 minuta. Żółta kartka dla Ślusarza ze Sławy za faul. Wolny i róg dla Stali. Centra i Ślusarz wybija na róg. Centra i kolejny róg. Kolejna wrzutka i piłke łapie bramkarz

73 minuta. Zmiana w Stali. Wchodzi Heblewski

77 minuta. Okres przewagi optycznej Stali, która szanuje piłkę. Rzut rożny. Centra, wybicie piłkę na 16 metr. Dogranie Stali za plecy obrony i z główki wbija piłkę do siatki Masłowski i jest 0:2

80 minuta. Zmiana w Stali. Wchodzi Ziółkowski za Gałązkę

85 minuta. Zmiana w Sławie. Pawełek za Kotłowskiego

90 minuta. Sędzia dolicza 4 minuty