I Bieg bez Spiny w Malechowie bardzo udany [ZDJĘCIA, WYNIKI] - 2018 rok

Tomasz Turczyn
W Malechowie rozegrano I Bieg bez Spiny na dystansie 10 km. Centrum biegowe było na terenie Szkoły Podstawowej w Malechowie.

I Bieg bez Spiny - Malechowo 2018 rok

Najszybciej 10 km pokonał Marcin Czerniewski ze Słupska i zajęło mu to 33 minuty i 26 sek. Średnio kilometr pokonywał w 3 min. 20 sek. Drugi był Mateusz Witkowski z Koszalina - 33 min. 52 sek. Trzeci zawody ukończył Kamil Orzechowski z Koszalina - 37 min. 8 sek. Na czwartym miejscu był - najlepszy z powiatu sławieńskiego - Krzysztof Wilczewski (KB SPOKO Sławno) z Tychowa - 37 min. 46 sek.

Wśród pań najszybsza była Katarzyna Cyprych ze Słupska - 44 min. 21 sek. Druga na mecie zameldowała się Agnieszka Konkel z Koszalina - 44 min. 35 sek. Trzecie była Agnieszka Nowak z Malechowa - 46 min. 35 sek.
Tuż za podium - 4 - uplasowała się Katarzyna Żylis (KB SPOKO Sławno) - 47 min. 1 sek. Piąta była Monika Nieckarz (KB SPOKO Sławno) - 48 min. 18 sek.

Kliknij link - komplet wyników z Malechowa

Uczestnicy mówili, że trasa była pagórkowata, ale podkreślali też, że biegło się nią bardzo fajnie. W biegu wystartowało 121 osób. Organizatorem biegu byli: samorząd - gmina Malechowo, SP Malechowo, OSP Malechowo.