Horror do 94 minuty: Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo ZDJĘCIA, WIDEO - inne wyniki okręgówki

Sława Sławno grała w czerwonych strojach
Sława Sławno grała w czerwonych strojach TT
Okręgówka ZZPN gr 3 gra w grupie mistrzowskiej i spadkowej. W sobotę - 15 maja rozpoczęła się 3 kolejka spotkań. Mecze są z udziałem kibiców i to kolejne złagodzenie obostrzeń pandemicznych. Na stadiony może wejść 25 procent pojemności danego obiektu.

Grupa mistrzowska

Gryf Polanów - Głaz Tychowo 1:0
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 1:2
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 4:1

Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2:1 (0:0)

Trzeba było mieć stalowe nerwy w Sławnie, aby wytrzymać do końca derbowego meczu. W pierwszej połowie nic nie zwiastowało takiego horroru. Po bezbarwnej grze było 0:0. W 59 minucie wynik otworzył Szynom Siarnecki, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Wiekowianki - Kacprem Maciejewskim i bez problemu go pokonał.

Wiekowianka wyrównała z rzutu karnego po strzale Dominika Pocha. I 1:1 utrzymywało się do 90 plus 4 minuty. Zwycięską bramkę zdobył Bartosz Lachowicz.

Sława końcówkę grała w "10" bo czerwoną kartkę zobaczył Kacper Marciniak.