Gwiazdówko: Pies konał w męczarniach! Potworny dramat! Policja szuka sprawcy! [drastyczne ZDJĘCIE]

Tomasz Turczyn
Komenda Powiatowa Policji w Sławnie mówi, że w okolicy miejscowości Gwiazdówko (gmina Sławno) - teren przyległy do Łętowa - doszło do tragicznej śmierci psa. Zwierzę zostało powieszone i konało w męczarniach.

Dramat rozegrał się 13 marca (wtorek) w lesie w okolicy Gwiazdówka (teren graniczący z Łętowem; niedaleko Korzybia). Tam na obchód wybrał się pracownik leśny i natrafiła na psa, który został powieszony na sznurku.

Zwierzę musiało konać w męczarniach, gdyż sznurek był krótki. Pies był jasnej maści, mógł sięgać powyżej kolan. Policja apeluje do wszystkich osób, które potrafią pomóc w ustaleniu sprawcy tej tragedii o pomoc - tel. 997.

AKTUALIZACJA

Policja podaje, że pies jest maści białej - mieszańcem. Okoliczności zdarzenia wskazują, iż zwierzę pozbawiono życia w sposób niehumanitarny.

KPP Sławno zwraca się z prośba przekazanie wszelkich informacji dotyczących okoliczności zdarzenia, właściciela psa na nr alarmowy 997 lub 59-810-0511.

AKTUALIZACJA

Lokalną społeczność bardzo zbulwersował sposób potraktowania psiaka. Stowarzyszenie My 3 Koty i Psy z Darłowa apeluje o pomoc w ustaleniu właściciela pieska lub osoby, która go bestialsko pozbawiła życia.

Kryzys klimatyczny, kryzys demograficzny?

Wideo

Dodaj ogłoszenie