Gmina Darłowo: Wiekowianka demoluje Lecha Czaplinek 5:0

W rozegranym meczu w ramach Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN pomiędzy Lechem Czaplinek a Wiekowianką Wiekowo goście z Wiekowa zaaplikowali Lechowi aż 5 bramek nie tracąc żadnej. Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 0-5 (0-1) Bramki: Szynkowski x 3, Stępniak, Lipski.

Wygrana Wiekowianki oznacza zajęcie pierwszego miejsca w grupie i awans do dalszych gier. Tylko w pierwszej połowie gospodarze starali się nawiązać walkę, jednak po bramce Marcina Lipskiego schodzili na przerwę przegrywając 0:1. Druga połowa to dobra gra Wiekowianki i w efekcie 4 strzelone bramki. Gospodarze mimo walki i ambicji nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki.

Skład Wiekowianki: Kapała Marek – Krupski Dariusz, Stokowiecki Sebastian, Kępka Kamil, Gogół Paweł, Rogala Szymon, Tulin Marcin, Lipski Marcin, Szczygieł Piotr, Stępniak Krzysztof, Szynkowski Grzegorz kpt.

Na zmiany wchodzili: Stokowiecki Mariusz, Stołowski Piotr, Hliwa Kacper, Tulin Patryk, Kubicki Szymon.