Derby: Wiekowianka - Sława i aż 5 bramek i niespodzianka INNE WYNIKI 23 kolejki

Rozegrano majówkową 23 kolejkę okręgówki ZZPN gr 3. W derbowej potyczce: Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno górą goście, którzy wygrywają 1:4 (0:3). I jest to - rozmiar wygranej i przebieg meczu - sporą niespodzianką.

Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 0:1

Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 1:4 (0:3)

Świetny mecz Sławy Sławno z wiceliderem - Wiekowianką Wiekowo. Do przerwy przyjezdni prowadzili 0:3 po golach: Przemysława Komorowskiego (13 min.), Piotra Serewisia (35 min.) i Jarosława Radzkiego (42 min.). Wiekowianka odpowiedziała trafieniem na 1:3 w 53 minucie. Później K. Wólczyński ze Sławy dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną - 75 min. i ostatni kwadrans Sława grała w "10". Nie przeszkodziło jej to dobić rywala czwartą bramką - J. Radzki (88 min.).

Sława Sławno: Wolowski, Kucharski, Kruczyński, Szadkowski, Wróbel, Grzelak (46' Bajtek), Radzki, Kiełpiński (82' Karaban), Komorowski, Wólczyński, Serewiś

Uwaga kibice Sławy:

W związku z remontem Stadionu Miejskiego w Sławnie MKS Sława Sławno informuje, iż pozostałe mecze ligowe obecnego sezonu, w których klub jest gospodarzem będą odbywać się na stadionie w Darłowie. Spotkania odbędą się w dniach: 07 maja (Zawisza Grzmiąca), 21 maja (Gryf Polanów), 28 maja (LZS Kowalewice) oraz 04 czerwca (Iskra Białogard) - wszystkie o godz. 17.00.

Mechanik Bobolice - Vimobilia Będzino 4:2