Demolka w Darłowie. Darłovia rozbiła Wrzosa Wrześnicę ZDJĘCIA, WIDEO - inne wyniki

Tomasz Turczyn
Darłovia Darłowo grała w strojach zielono czarnych. Gospodarze do przerwy prowadzili już 6:0. Wrzos Wrześnica był tłem w tym meczu okręgówki gr 3 ZZPN TT
Spadkowicz z IV ligi na swoim terenie - Darłovia Darłowo był zabójczy dla Wrzosa Wrześnica. Do przerwy Darłovia prowadziła 6:0, a mecz zakończył się 12:0 i bardziej przypominał sparing zespołów, które dzieli przepaść. Patrz zdjęcia. Dodajmy, że Wrzos pojechał do Darłowa tylko w 11 zawodników.

13 kolejka okręgówki ZZPN

Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 2:4
Iskra Białogard - GKS Manowo 0:1
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 1:2
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3:1

Darłovia Darłowo - Wrzos Wrześnica 12:0 (6:0)

Goła "11" Wrzosu Wrześnica w Darłowie nie potrafiła się przeciwstawić miejscowej Darłovii. Efekt bramkowy poniżej:

5' - Konrad Romańczyk asysta Daniel Wólkiewicz - 1:0
10' - Rafał Lipiński - 2:0

od 16 lat

25' - Norbert Kornaga - 3:0
27' - Kamil Bazyli asysta Konrad Rokicki - 4:0
32' - Kamil Bazyli asysta Konrad Rokicki - 5:0
35' - Konrad Romańczyk asysta Norbert Kornaga - 6:0
50' - Konrad Romańczyk asysta Artur Maciąg - 7:0
62' - Norbert Kornaga - 8:0
72' - Bartłomiej Maciukajć asysta Kamil Bazyli - 9:0
74' - Kamil Bazyli - 10:0
80' - Konrad Rokicki - rzut karny - 11:0
82' - Konrad Rokicki asysta Daniel Wólkiewicz - 12:0