Darłowo: III Bieg Niepodległości [ZDJĘCIA, wyniki]

W Darłowie rozegrano III Bieg Niepodległości na dystansie 10 km. Zawody ukończyło 197 startujących.

Najszybciej trasę uliczną pokonał Norbert Borzęcki z Koszalina. Czas zwycięzcy 32 min. 47 sek. Drugi na mecie zameldował się Dariusz Guzowski -Talex Borysław Borzytuchom - 34 min. 28 sek., trzeci był Denis Guzowski - Szkoła Policji Szczytno -34 min. 37 sek. Piaty był Witold Mierzwa z Darłowa - 36 min. 57 sek., szósty -Maciej Rudnikowski - Darłowo -37 min. 57 sek. Dziewiąty Michał Koziński - Darłowo - 38 min. 47 sek, 10 - Miłosz Merta - Darłowo - 38 min. 48 sek., 11 - Krzysztof Wilczewski - MKS Święc Sławno -38 min. 59 sek., 12 Henryk Chudy - KS Olszeski i Synowie Sławsko - 39 min. 21 sek.,

Wśród pań najszybciej trasę pokonała Kamila Łagutko - Darłowo- 39 min. 48 sek., druga była Małgorzata Kotara-Pałka z Koszalina -42 min. 25 sek, trzecia była Agnieszka Walińska ze Słupska -46 min. 35 sek.