"Darłowo Fire Show" - zaproszenie na niesamowity pokaz. Zobaczcie jak już było ZDJĘCIA

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
P.Walkow, K.Walkow Nadesłane
Udostępnij:
"Darłowo Fire Show" szykuje się! Nie przegapcie tego wydarzenia! Start 29 października o godz. 19.30 na rynku w Darłowie! Zobaczcie dlaczego warto się tam wybrać. Zdjęcia z wcześniejszej odsłony tego eventu!

Plac przed ratuszem w Darłowie stanie w ogniu

W piątek 29 października o godz. 19.30 zapraszamy Wszystkich mieszkańców i przyjaciół Darłowa na coroczny niezwykły pokaz, który sprawi, że plac przed darłowskim ratuszem ponownie stanie w ogniu. Koszalińska grupa artystyczna „Incendi” kolejny raz zadba o płomienne widowisko.

- Tym razem wykonujemy ukłon w kierunku fanów kultowej serii o słynnym czarodzieju. Kierujemy ten spektakl do fanów „małych” i dużych”. Możemy jedynie zdradzić, że tego wieczoru będzie magicznie. To w kalendarzu miejskich eventów ważna pozycja, która cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Warto. – mówi Daniel Bonzay Frącz pomysłodawca cyklu DARŁOWO FIRESHOW. - Mile widziane stroje nawiązujące do tematyki spektaklu.

Na teatr żywego ognia pt. „W darłowskim Hogwarcie” zaprasza Miasto Darłowo. 29.10.2021 r., godz. 19.30, Plac. T. Kościuszki w Darłowie. Wstęp wolny.

Wspominamy znane osoby z powiatu sławieńskiego - Ich już nie ma z nami

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie