Darłowo: 6 Bieg Niepodległości [ZDJĘCIA, WIDEO, WYNIKI] - 2019 r. - aktualizacja

6 Bieg Niepodległości w Darłowie został rozegrany, w sobotę - 9 listopada 2019 r. - na dystansie 10 km. Uczestnicy rywalizacji biegli ulicami Darłowa, Darłówka z metą na terenie Zespołu Szkół Morskich. Aura im sprzyjała, bo nie było mocnego wiatru, ani deszczu.

Wyniki - niebawem.

AKTUALIZACJA

W Darłowie 10 km najszybciej pokonał Łukasz Wirkus (LKB im. Braci Petk Lębork) - 33 min. 25 sek.
Drugi był Mateusz Witkowski z Koszalina - 33 min. 27 sek. Obaj panowie praktycznie od startu biegli razem i szybszym finiszem popisał się Wirkus. Podium uzupełnił Krzysztof Rudnik z Krępy Słupskiej - 34 min. 56 sek.

Na 4 miejscu uplasował się Adrian Kępka z Wiekowa (najszybszy z biegaczy z p. sławieńskiego) reprezentujący barwy Tager Sport - 35 min. 19 sek. Na 5 miejscu finiszował najlepszy darłowianin - Witold Mierzwa - 37 min. 33 sek.

Wśród pań wygrała Antonina Wirkus - (MKL Szczecinek) 39 min. 9 sek.
Druga była Agnieszka Konkel z Koszalina - 42 min. 43 sek. Trzecia metę minęła Natalia Bentkowska z Bydgoszczy - 43 min. 03 sek. Czwarta była Monika Nieckarz (KB SPOKO Sławno) - 43:19 min. I była jednocześnie najszybszą zawodniczką z p. sławieńskiego. Jako piąta finiszowała Kamila Łagutko - 44:13 min. i jednocześnie była najszybszą darłowianką.

Sławno: Bieg Niepodległości w ekspresowym tempie - przeżyjmy...