Darłovia przegrywa 1:4 z Wybrzeżem Biesiekierz

(SYK)
Darłovia Darłowo uległa Wybrzeżu Biesiekierz 1:4 (1:0). Zaczęło się od prowadzenia gospodarzy. Gola w 30 minucie zdobył Czarnuch. Później - w II połowie - gospodarze byli tłem dla gości i stracili aż 4 gole.

Darłovia: Kotas - Borowski, zawodnik testowany, Jasiewicz, Krawczyk, Szopiński, Sawa, Feliński T., Stermach, Łańko, Hołub.
Na zmiany: Dryjer, Krawczyk.

Kolejny mecz Darłovia ma zagrać w Darłowie 3 sierpnia o godz. 18.30 z Wiekowianką.
Klub zapowiada, że wcześniej będzie chciał rozegrać (w nadchodzącym tygodniu) mecz kontrolny z inną drużyną, a więc poszukuje sparing partnera.