Darłovia Darłowo i Wieża Postomino grają w V rundzie PP [ZDJĘCIA] - sensacja. III-ligowiec w odwrocie

Nadesłane Paweł Breszka
W sobotę - 29 lutego 2020 r. Darłovia Darłowo podejmuje Rasela Dygowo, a Wieża Postomino Gwardię Koszalin. To w ramach 5 rundy Pucharu Polski ZZPN/Koszalin.

Zdjęcia są z meczu Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo. Goście do przerwy prowadzą 0:3 i udało się im zdominować darłowiaków.

Wieża Postomino - Gwardia Koszalin do przerwy 1:1. Dla Wież bramkę zdobył Patryk Gronkiewicz w 17 min. Gwardia wyrównała w 34 minucie. Mecz jest zacięty i szybki.

W obu spotkaniach rozpoczynają się II połowy. Zespoły zaczęły grać o godz. 14.

50 min. w Darłowie gol dla gospodarzy - 1:3.

W Postominie nadal 1:1 i mecz jest zacięty.

W Darłowie gol dla Darłovii w 71 minucie - już tylko 2:3. Gospodarze w II odsłonie poprawili grę i efekt tego jest widoczny na boisku.

W Postominie nadal 1:1. Końcówka meczu. Ostatni gwizdek. Zostało 1:1. Teraz sędzia zarządził rzuty karne.

W Darłowie zakończyło się 2:3.

W Postominie sensacja. III-ligowa Gwardia Koszalin odpada z PP po rzutach karnych - 4:3.

W bramce postominian stał doświadczony Mateusz Struś i wybronił dwie jedenastki.