Czwartki Lekkoatletyczne. W Łodzi uczeni SP nr 3 ze Sławna zajął trzecie miejsce

Na najniższym stopniu podium Jonasz Leśniewski ze Sławna
Na najniższym stopniu podium Jonasz Leśniewski ze Sławna FOT.NADESŁANE OSIR SŁAWNO
Na stadionie AZS w Łodzi rozegrano XIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Sławno reprezentowała skromna grupa dwóch najlepszych uczestników Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych.

W finale wystartowało ok. 3000 uczestników z całej Polski. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie - Jonasz Leśniewski, w grupie chłopców rocznik 2001, zajął 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową, uzyskując wynik 60,5m. Zaś Kacper Bireta (SP 3 Sławno) zajął dziewiąte miejsce w grupie chłopców rocznik 2000 w biegu na 1000m uzyskując czas - 3.021.