B-Klasa. Olimpic Warszkowo uległ Baszcie. Ta jest liderem FOTY

Tomasz Turczyn
Ozdobą 7 kolejki B-Klasy był mecz na szczycie: Olimpic Warszkowo - Baszta Sławno. Ostatecznie wygrali goście 5:2, choć do przerwy prowadził Olimpic 2:1. Dzięki wygranej Baszta wskoczyła na fotel lidera kosztem Olimpica.

Derby Karścino - Tramp Janiewice 7:2
Florian Łącko - Derby Gwiazdowo 4:1
Kolorowi Rzyszczewo - Błękitni Tychowo 4;2
Olympic Warszkowo - Baszta Sławno 2:5 (2:1)

Bramki:
3 min. Tomasz Jacyno - 1:0
23 min. Jan Krakowski 1:1
24 min. Jakub Smyk 2:1

46 min. Piotr Malinowski - 2:2
47 min. Jan Krakowski 3:2
60. min. Piotr Malinowski 4:2
70 min. Marek Miller 5:2

Baszta Sławno: Dariusz Skok - Michał Marciniak (46 min. Krzysztof Grabowski), Robert Nowak, Jan Krakowski, Sebastian Grzelewski (75 min. Mateusz Jakuszewski) - Marek Miller (80 min. Adam Poprawski), Michał Zejglic, Jarosław Seta (75 min. Andrzej Szczepanek), Tomasz Nowak - Piotr Malinowski, Przemysław Jakubik

Olimpic: Dawid Kozdra - Daniel Ostrowski, Dawid Broński ( 45 min. Mateusz Pietrzyk), Marcin Wilk, Krzysztof Zdybał, Łukasz Maksajda, Łukasz Augustyniak, Patryk Rutkowski, Przemysław Ostrowski, Jakub Smyk, Tomasz Jacyno

Wiking Rogowo - Pogoń Noskowo 2:1

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani