Arkadia Malechowo. Zespół juniorów z gminy Malechowo zakończył sezon bardzo udanie

(SYK)

Arkadia Malechowo wygrała mistrzostwo w grupie juniorów i także tryumfowała w turnieju finałowym juniorów.

W turnieju finałowym mistrzów trzech grup juniorów zagrał: mistrz grupy I-Arkadia Malechowo, mistrz grupy II-Wiekowianka Wiekowo i mistrz grupy III-Drawa Drawsko.

Mecz ułożył się dla malechowian znakomicie, gdyż ograli oni Wiekowiankę 5:0.Wszystkie bramki padały w pierwszej połowie - Sydoruk P. 2 minuta,Skoczylas D. 2 minuta,Sydoruk P. 13 minuta, Zachciał T. 17 minuta,Kreczmer P. 25 min.

Drugie spotkanie między Drawą, a Wiekowianką wygrane zostało przez Drawę 2:0. Ostatnie spotkanie między gospodarzami, a Drawą było zacięte. W pierwszej połowie trzeba odnotować niewykorzystany rzut karny przez kapitana Arkadii - Piotra Kreczmera. Druga połowa wyglądała o wiele lepiej. Malechowianie zdobyli aż pięć bramek i zostali mistrzem grupy II juniorów zdobywając tym samym dwie korony w tym sezonie. Bramkarz Drawy musiał wyciągać piłkę z siatki po strzałach: Bartka Fastyna 31 min., Przemysława Sydoruka 42,46 i 57 min. oraz Sebastiana Brzózana 49 min..

Drużyna Arkadii wystąpiła w następującym składzie:Tomasz Czupajło, Piotr Lasota, Kamil Makowski,Jakub Kuśmierczuk, Mariusz Chruszcz, Piotr Kreczmer(c),Bartosz Dams, Bartosz Kuliński, Patryk Drozd, Dawid Skoczylas, Bartłomiej Fastyn, Sebastian Brzózan, Przemysław Sydoruk (król strzelców turnieju z 5 trafieniami), Patryk Świderski, Damian Zawolik, Patryk Piotrowicz, Tomasz Zachciał.Trenerem drużyny jest Tadeusz Chylewski.