Marek Biegacz
Płomień Jezyczki
Płomień Jezyczki M. Biegacz
Swój pierwszy sparing przed rozgrywkami A-klasy rozegrał zespół Płomienia Jeżyczki.

Swój pierwszy sparing przed rozgrywkami A-klasy rozegrał zespół Płomienia Jeżyczki. W wyjazdowym spotkaniu piłkarze z Jeżyczek zremisowali z czołową drużyną Koszalińskiej Klasy Okręgowej, Sokołem Karlino 1:1. Prowadzenie dla Sokoła w pierwszej tercji (grano 3x30 min.) samobójczym strzałem uzyskał Daniel Ryfa, a w drugich 30-stu minutach wyrównał Wojciech Bartkowiak.

Skład: Mordacz - Maroń, Ryfa, Knap, Pietruk, Urban, Miękus, R. Jacewicz, Michał Kopal, Bartkowiak, P. Jacewicz. Na zmiany wchodzili: M. Jacewicz, Walczak, Cybulski, Patyk, Łenc i Marcin Kopal.

Do rozpoczęcia rozgrywek Płomień ma jeszcze zaplanowane następujące gry kontrolne: