41 PZU Maraton Warszawski: Starty biegaczy z powiatu sławieńskiego [ZDJĘCIA] - M. Rudnikowski świetnie

Maciej Rudnikowski
Maciej Rudnikowski Nadesłane
41 PZU Maraton Warszawski wygrał Dadi Gemeda (Etiopia) - 2:11:39. Jak wypadli startujący zawodnicy z powiatu sławieńskiego?

Maciej Rudnikowski (Darłowskie Charty) zajął 51 miejsce wśród panów - 02:55:51. A to oznacza, że zawodnik ustanowił nowy rekord życiowy i pobił poprzedni o 1 minutę i 4 sekundy.

To był więc świetny start biegacza z Darłowa, który pierwsze 10 km pokonał w 39:36 min. Dystans półmaratoński zaliczył w 01:24:55. Na 30 km miał 02:02:14. Całą trasę Maciej Rudnikowski pokonał ze średnim czasem na 1 km - 4 min. 10 sek.