Wyniki niebawem.
AKTUALIZACJA
Ukończyło biegi 255 zawodników.
100m BIEG PRZEDSZKOLAKÓW - ROCZNIK 2014 I MŁODSI
Dziewczęta - 18 zawodniczek
1. Paula Szczepanek 2014 Sławno
2. Lilianna Kaczmarek 2014 Sławno
3. Zofia Sosińska 2014 Sławno
4. Amelia Ławniczak 2014 Sławno
5. Julia Romanowska 2015 Sławno
Chłopcy - 25 zawodników
1. Albert Laskowski 2014 Sławno
2. Adam Izdebski 2014 Sławno
3. Oskar Borowski 2014 Łódź
4. Oliwier Kownacki 2013 Warszkowo
5. Dominik Bogusiewicz 2014 SOSW Sławno
200m ROCZNIK - ROCZNIK 2012-2013
Dziewczęta - 24 zawodniczek
1. Julia Faryno 2012 Sławno
2. Maja Jankiewicz 2012 Sławno
3. Natalia Czyż 2012 Sławno
4. Lena Sidor 2012 Słupsk
5. Klaudia Kęsik 2012 Słupsk
Chłopcy - 22 zawodników
1. Michał Pasik 2012 Sławno
2. Leon Kaczmarek 2012 Sławno
3. Mateusz Serewiś 2012 Sławno
4. Adam Rojewski 2012 Sławno
5. Miłosz Szymborski 2012 Sławno
200m ROCZNIK 2010-2011
Dziewczęta - 13 zawodniczek
1. Liliana Stępień 2010 SP Nr 3 Sławno
2. Alicja Ludwikowska 2010 SP Nr 3 Sławno
3. Milena Kargul 2010 SP 10 Słupsk
4. Lena Pietrasz 2010 SP Nr 3 Sławno
5. Maja Aleksandrowicz 2010 SP Nr 3 Sławno
Chłopcy - 27 zawodników
1. Szymon Kamelski 2010 MKS Święc Sławno
2. Mateusz Kargul 2010 SP 10 Słupsk
3. Szymon Łagód 2010 UKS Ekoludek Szczenurze
4. Filip Matulka 2010 SP Nr 3 Sławno
5. Bartosz Szwed 2010 SP Nr 3 Darłowo
300m ROCZNIK 2008-2009
Dziewczęta - 35 zawodniczek
1. Karina Biernat 2008 SP Nr 3 Sławno
2. Julia Recka 2008 MKS Święc Sławno
3. Martyna Lodzińska 2008 UKS Ekoludek Szczenurze
4. Maja Gondek 2009 MKS Święc Sławno
5. Zuzanna Sosińska 2008 SP Nr 3 Sławno
Chłopcy - 28 zawodników
1. Igor Buze 2009 MKS Święc Sławno
2. Bartosz Kasprzak 2009 SP Nr 3 Sławno
3. Piotr Kowalczyk 2009 MKS Święc Sławno
4. Dawid Ciszek 2008 BCM Nowatex Ziemia Darłowska
5. Oskar Szamocki 2008 SP Nr 3 Sławno
300m ROCZNIK 2006-2007
Dziewczęta - 21 zawodniczki
1. Milena Patejuk 2006 AML Słupsk
2. Natalia Waleśkiewicz 2006 UKS Ekoludek Szczenurze
3. Sandra Izdebska 2006 SP Nr 1 Sławno
4. Zuzanna Kobylska 2006 ZS Ostrowiec
5. Julia Mariak 2006 SP Nr 1 Sławno
Chłopcy - 12 zawodników
1. Miłosz Manikowski 2006 SP Borzytuchom
2. Kacper Raczyński 2006 SP Nr 3 Sławno
3. Marcel Wieczorek 2006 SP Nr 3 Sławno
4. Oliwier Purcha 2006 SP Nr 3 Sławno
5. Adrian Miranowicz 2006 SP Nr 3 Sławno
600m ROCZNIK 2004-2005
Dziewczęta - 8 zawodniczek
1. Weronika Śmiechowska 2004 UKS Ekoludek Szczenurze
2. Aleksandra Kowalczyk 2004 MKS Święc Sławno
3. Aleksandra Iwaniuk 2003 SP Nr 3 Sławno
4. Gabriela Zwolan 2003 SP Staniewice
5. Oliwia Recka 2005 MKS Święc Sławno
Chłopcy - 10 zawodników
1. Bartosz Strojnowski 2004 UKS Ekoludek Szczenurze
2. Tristan Pobiehuszko 2003 SP Nr 1 Sławno
3. Dominik Olesiak 2004 SP Nr 3 Sławno
4. Krystian Nieckarz 2004 SP Nr 1 Sławno
5. Aleksander Macedoński 2004 SP Nr 7 Słupsk
600m ROCZNIK 2002-2003
Dziewczęta - 9 zawodniczek
1. Wiktoria Ciszek 2002 KB Darłowska Chata
2. Amanda Zielonka 2002 UKS Czarni Pieszcz
3. Julia Podpłońska 2002 V LO Słupsk
4. Wiktoria Sobierańska 2002 ZSA Sławno
5. Oliwia Grabowska 2002 GM Nr 1 Sławno
Chłopcy - 3 zawodników
1. Michał Olesiak 2002 GM Nr 1 Sławno
2. Marcel Lisiecki 2002 GM Nr 1 Sławno
3.Dominik Sęktas 2002 UKS Ekoludek Szczenurze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?