Wyniki Mini Maraton i Maraton na Raty
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi - 100m
1. Szymon Białosiewicz Sławno 2011
47,91
Dziewczęta 2009/2010 - 100m
1. Róża Byrzykowska Sławno 2010
28,76
2. Lena Gutowska
Sławno
2010
32,92
3. Martyna Majewska
Sławno
2010
50,82
Chłopcy rocznik 2009/2010 - 100m
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
27,32
2. Michał Kosior
Sławno
2009
29,01
3. Jakub Jurczyk
Sławno
2009
31,41
4. Mikołaj Jurczyk
Sławno
2009
33,19
Dziewczęta 2007/2008 - 200m
1. Julia Recka
Sławno 2008
49,52
2. Amelia Barylak
Sławno
2008
56,05
3. Wanessa Peplińska
Sławno
2008
1.00,85
4. Barbara Pominkiewicz
Sławno
2008
1.05,88
5. Maria Pominkiewicz
Sławno
2008
1.07,28
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 200m
1. Jan Filipczuk
Sławno
2007
45,94
2. Błażej Zieliński
Sławno
2007
48,38
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007 52,68
4. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
53,30
5. Jan Falkowski
Sławno
2007
54,12
6. Maciej Miszke
Sławno
2008 58,24
7. Mikołaj Cichoński
Sławno
2008
1.08,88
Dziewczęta 2005/2006 - 200m
1. Laura Wasylczuk
Sławno
2005
40,84
2. Milena Patejuk
Sławno
2006
41,58
3. Oliwia Recka
Sławno
2005
43,03
4. Natalia Zych
Sławno
2005
45,22
5. Amelia Szygenda
Sławno
2006
45,96
6. Hanna Miszke
Sławno
2005
46,87
7. Karolina Laskowska
Sławno
2005
48,28
8. Karina Pietrzyk
Sławno
2005
48,63
9. Natalia Majewska
Sławno
2005
49,62
10.Hanna Zaborowska
Sławno
2006
50,35
11.Anastazja Cichawa
Sławno
2006
53,65
Chłopcy rocznik 2005/2006 - 200m
1. Jan Gostomczyk
Sławno
2005
37,91
2. Kacper Wasylczuk
Sławno
2005
39,78
3. Miłosz Czarnuch Sławsko 2006
40,06
4. Jakub Wilczewski Tychowo 2006
41,15
5. Jan Kowalczyk
Sławno
2006
49,04
6. Adrian Zieliński
Sławno
2005 52,54
7. Kamil Roman
Sławno
2006 54,78
8. Zbigniew Kurczyk
Sławno
2006
56,06
Dziewczęta rocznik 2003/2004 - 300m
1. Michalina Koperska
Sławno
2003 59,33
2. Julia Koperska
Sławno
2003 1.01,36
3. Natalia Patejuk
Sławno
2004 1.04,23
4. Natalia Jakobi
Sławno
2004 1.06,18
5. Agata Romanowska
Sławno
2004 1.08,20
6. Zuzanna Kuśmierek
Sławno
2003 1.10,81
7. Patrycja Sławska Sławno
2004
1.14,67
8. Aleksandra Kowalczyk Sławno
2004
1.18,08
9. Klaudia Siudek Sławno
2004
1.23,08
10.Aleksandra Cichońska Sławno
2004
1.24,85
11.Natalia Ostrowska Sławno
2004
1.25,87
Chłopcy rocznik 2003/2004 - 300m
1. Jakub Gutowski
Sławno
2003 1.01,12
2. Dominik Olesiak
Sławno
2004
1.05,16
3. Paweł Laskowski Sławno
2003
1.05,47
Dziewczęta rocznik 2001/2002 - 300m
1. Weronika Zych
Sławno
2002
1.00,14
Chłopcy rocznik 2001/2002 - 300m
1. Michał Olesiak
Sławno
2002 1.02,19
Dziewczęta rocznik 2000/1998 - 300m
1. Karolina Biernat
Sławno
2000
54,09
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1997 i starsze – 1.500m
1. Elżbieta Kurczyk
Sławno
7.15
2. Magdalena Miszke
Sławno
7.30
3. Sylwia Recka
Sławno
7.42
4. Marcelina Koperska
Sławno
7.55
5. Sylwia Roman
Sławno
7.56
6. Agnieszka Białosiewicz Postomino 8.11
7. Anna Pietrzyk
Sławno
8.47
8. Justyna Zych
Sławno
8.47
9. Edyta Kowalczyk
Sławno
9.39
10.Anna Majewska
Sławno
10.13
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1997 i starsi
1. Mariusz Wilczewski
Tychowo
10.49
2. Adam Malinowski
Sławno
12.03
3. Zbigniew Kurczyk
Sławno
12.42
4. Marcin Biernat
Sławno
12.56
5. Kamil Biernat
Sławno
13.52
6. Wojciech Michalak
Sławno
14.23
7. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
14.44
8. Ryszard Zieliński
Sławno
17.31
9.Maciej Pominkiewicz
Postomino 17.40
10.Krzysztof Witkowski
Sławno
17.40
DYSTANSE PO III RUNDZIE
Mini Maraton i Maraton na Raty
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi - 100m
1. Szymon Białosiewicz Sławno 2011 300 m
2. Damian Olesiak Sławno 2011
200 m
Dziewczęta 2009/2010 - 100m
1. Róża Byrzykowska Sławno 2010 300 m
2. Lena Gutowska
Sławno
2010
300 m
3. Martyna Majewska
Sławno
2010
300 m
Chłopcy rocznik 2009/2010 - 100m
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
300 m
2. Michał Kosior
Sławno
2009
200 m
3. Jakub Jurczyk
Sławno
2009
100 m
4. Mikołaj Jurczyk
Sławno
2009
100 m
5. Oliwier Stępień
Sławno
2009
100 m
6. Franciszek Krukowski
Sławno
2009
100 m
7. Filip Kanabaj
Sławno
2009
100 m
Dziewczęta 2007/2008 - 200m
1. Julia Recka
Sławno 2008
600 m
2. Amelia Barylak
Sławno
2008
400 m
3. Wanessa Peplińska
Sławno
2008
400 m
4. Barbara Pominkiewicz
Sławno
2008
400 m
5. Maria Pominkiewicz
Sławno
2008
400 m
6. Aleksandra Protasewicz
Sławno
2008
200 m
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 200m
1. Jan Filipczuk
Sławno
2007
600 m
2. Błażej Zieliński
Sławno
2007
600 m
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007 600 m
4. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
600 m
5. Mikołaj Cichoński
Sławno
2008
600 m
6. Hubert Kuśmierek
Sławno
2008
400 m
7. Maciej Miszke
Sławno
2008
400 m
8. Jan Falkowski
Sławno
2007
200 m
Dziewczęta 2005/2006 - 200m
1. Laura Wasylczuk
Sławno
2005
600 m
2
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?