Mini Maraton i Maraton na Raty
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi - 100m
1. Szymon Białosiewicz Sławno 2011
47,91
2. Damian Olesiak Sławno 2011
1.10,26
Dziewczęta 2009/2010 - 100m
1. Róża Byrzykowska Sławno 2010
32,01
2. Lena Gutowska
Sławno
2010
34,92
3. Martyna Majewska
Sławno
2010
1.04,31
Chłopcy rocznik 2009/2010 - 100m
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
24,22
2. Michał Kosior
Sławno
2009
30,73
3. Oliwier Stępień
Sławno
2009
32,22
4. Franciszek Krukowski
Sławno
2009
35,42
5. Filip Kanabaj
Sławno
2009
37,41
Dziewczęta 2007/2008 - 200m
1. Julia Recka
Sławno 2008
47,75
2. Amelia Barylak
Sławno
2008
53,77
3. Wanessa Peplińska
Sławno
2008
57,26
4. Barbara Pominkiewicz
Sławno
2008
1.04,87
5. Maria Pominkiewicz
Sławno
2008
1.08,87
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 200m
1. Jan Filipczuk
Sławno
2007
44,52
2. Błażej Zieliński
Sławno
2007
46,28
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007 49,44
4. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
50,45
5. Hubert Kuśmierek
Sławno
2008
52,11
6. Mikołaj Cichoński
Sławno
2008
1.19,97
Dziewczęta 2005/2006 - 200m
1. Laura Wasylczuk
Sławno
2005
38,72
2. Milena Patejuk
Sławno
2006
40,47
3. Oliwia Recka
Sławno
2005
42,25
4. Natalia Zych
Sławno
2005
43,11
5. Amelia Szygenda
Sławno
2006
43,58
6. Hanna Miszke
Sławno
2005
46,36
7. Natalia Majewska
Sławno
2005
47,11
8. Karolina Laskowska
Sławno
2005
47,72
9. Anastazja Cichawa
Sławno
2006
50,84
Chłopcy rocznik 2005/2006 - 200m
1. Jan Gostomczyk
Sławno
2005
34,40
2. Miłosz Czarnuch Sławsko 2006
38,54
3. Jakub Wilczewski Tychowo 2006
39,92
4. Jan Kowalczyk
Sławno
2006
45,39
5. Kamil Roman
Sławno
2006 47,71
6. Zbigniew Kurczyk
Sławno
2006
47,99
7. Adrian Zieliński
Sławno
2005 48,94
Dziewczęta rocznik 2003/2004 - 300m
1. Julia Koperska
Sławno
2003 57,96
2. Michalina Koperska
Sławno
2003 58,75
3. Natalia Patejuk
Sławno
2004 59,78
4. Agata Romanowska
Sławno
2004 1.03,50
5. Zuzanna Kuśmierek
Sławno
2003 1.05,78
6. Patrycja Sławska Sławno
2004
1.07,20
7. Oliwia Placek Sławno
2004
1.07,59
8. Aleksandra Kowalczyk Sławno
2004
1.08,41
9. Klaudia Siudek Sławno
2004
1.19,47
10.Aleksandra Cichońska Sławno
2004
1.30,97
Chłopcy rocznik 2003/2004 - 300m
1. Jakub Gutowski
Sławno
2003 1.01,24
2. Dominik Olesiak
Sławno
2004
1.08,60
3. Paweł Laskowski Sławno
2003
1.08,68
Dziewczęta rocznik 2001/2002 - 300m
1. Weronika Placek
Sławno
2002
58,84
2. Wiktoria Romanowska
Sławno
2001
1.02,13
Chłopcy rocznik 2001/2002 - 300m
1. Gabriel Szygenda
Sławno
2001
56,17
Dziewczęta rocznik 2000/1998 - 300m
1. Karolina Biernat
Sławno
2000
53,56
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1997 i starsze – 1.500m
1. Magdalena Miszke
Sławno
7.31
3. Sylwia Recka
Sławno
7.43
2. Elżbieta Kurczyk
Sławno
7.45
4. Sylwia Roman
Sławno
7.59
5. Marta Stępień
Sławno
7.59
6. Małgorzata Cieplik-Pominkiewicz Postomino 8.25
7. Kinga Cichawa
Sławno
8.36
8. Justyna Zych
Sławno
8.36
9. Dagmara Wojtczak
Sławno
9.23
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1997 i starsi
1. Mariusz Wilczewski
Tychowo
10.58
2. Błażej Krukowski
Sławno
11.20
3. Adam Malinowski
Sławno
11.57
4. Zbigniew Kurczyk
Sławno
12.37
5. Marcin Biernat
Sławno
13.41
6. Wojciech Michalak
Sławno
14.08
7. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
14.31
8. Ryszard Zieliński
Sławno
18.29
9. Krzysztof Witkowski
Sławno
18.35
10.Maciej Pominkiewicz
Postomino 18.35
DYSTANSE PO II RUNDZIE
Mini Maraton i Maraton na Raty
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi - 100m
1. Szymon Białosiewicz Sławno 2011 200 m
2. Damian Olesiak Sławno 2011
200 m
Dziewczęta 2009/2010 - 100m
1. Róża Byrzykowska Sławno 2010 200 m
2. Lena Gutowska
Sławno
2010
200 m
3. Martyna Majewska
Sławno
2010
200 m
Chłopcy rocznik 2009/2010 - 100m
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
200 m
2. Michał Kosior
Sławno
2009
100 m
3. Oliwier Stępień
Sławno
2009
100 m
4. Franciszek Krukowski
Sławno
2009
100 m
5. Filip Kanabaj
Sławno
2009
100 m
Dziewczęta 2007/2008 - 200m
1. Julia Recka
Sławno 2008
400 m
2. Amelia Barylak
Sławno
2008
200 m
3. Wanessa Peplińska
Sławno
2008
200 m
4. Aleksandra Protasewicz
Sławno
2008
200 m
5. Barbara Pominkiewicz
Sławno
2008
200 m
6. Maria Pominkiewicz
Sławno
2008
200 m
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 200m
1. Jan Filipczuk
Sławno
2007
400 m
2. Błażej Zieliński
Sławno
2007
400 m
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007 400 m
4. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
400 m
5. Hubert Kuśmierek
Sławno
2008
400 m
6. Mikołaj Cichoński
Sławno
2008
400 m
7. Maciej Miszke
Sławno
2008
200 m
Dziewczęta 2005/2006 - 200m
1. Laura Wasylczuk
Sławno
2005
400 m
2. Milena Patejuk
Sławno
2006
400 m
3. Oliwia Recka
Sławno
2005
400 m
4. Amelia Szygenda
Sławno
2006
400 m
5. Natalia Zych
Sławno
2005
400 m
6. Hanna Miszke
Sławno
2005
400 m
7. Natalia Majewska
Sławno
2005
400 m
8. Karolina Laskowska
Sławno
2005
400 m
9. Anastazja Cichawa
Sławno
2006
400 m
10.Karina Pietrzyk
Tychowo
2005
200 m
Chłopcy rocznik 2005/2006 - 200m
1. Jan Gostomczyk
Sławno
2005
400 m
2. Miłosz Czarnuch Sławsko 2006
400 m
3. Jan Kowalczyk
Sławno
2006
400 m
4. Kamil Roman
Sławno
2006 400 m
5. Adrian Zieliński
Sławno
2005 400 m
6. Zbigniew Kurczyk
Sławno
2006
400 m
7. Sebastian Kulczyk
Sławno 2005 200 m
8. Kacper Wasylczuk
Sławno 2005 200 m
9. Jakub Wilczewski Tychowo 2006
200 m
10.Adam Protasewicz
Sławno
2005 200 m
11.Ernest Laskowski
Sławno
2006
200 m
Dziewczęta rocznik 2003/2004 - 300m
1. Julia Koperska
Sławno
2003 600 m
2. Michalina Koperska
Sławno
2003 600 m
3. Natalia Patejuk
Sławno
2004 600 m
4. Agata Romanowska
Sławno
2004 600 m
5. Zuzanna Kuśmierek
Sławno
2003 600 m
6. Aleksandra Kowalczyk Sławno
2004
600 m
7. Patrycja Sławska Sławno
2004
600 m
8. Oliwia Placek Sławno
2004
600 m
9. Aleksandra Cichońska Sławno
2004
600 m
10.Klaudia Siudek Sławno
2004
300 m
Chłopcy rocznik 2003/2004 - 300m
1. Jakub Gutowski
Sławno
2003 600 m
2. Dominik Olesiak
Sławno
2004
600 m
3. Paweł Laskowski Sławno
2003
600 m
4. Jan Michalak
Sławno 2003 300 m
5. Damian Bielak Sławno
2003
300 m
6. Jakub Kwiadaras
Sławno
2003
300 m
Dziewczęta rocznik 2001/2002 - 300m
1. Weronika Placek
Sławno
2002
600 m
2. Wiktoria Romanowska
Sławno
2001
600 m
3. Weronika Zych
Sławno
2002
300 m
Chłopcy rocznik 2001/2002 - 300m
1. Gabriel Szygenda
Sławno
2001
600 m
2. Michał Olesiak
Sławno
2002
300 m
3. Dawid Rokita Sławno
2002
300 m
Dziewczęta rocznik 2000/1998 - 300m
1. Karolina Biernat
Sławno
2000
600 m
2. Paula Roman
Sławno
1998
300 m
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1997 i starsze – 1.5 km
1. Magdalena Miszke
Sławno 3.0 km
2. Elżbieta Kurczyk
Sławno
3.0 km
3. Sylwia Recka
Sławno
3.0 km
4. Sylwia Roman
Sławno
3.0 km
5. Kinga Cichawa
Sławno
3.0 km
6. Justyna Zych
Sławno
3.0 km
7. Dagmara Wojtczak
Sławno
3.0 km
8. Marta Stępień
Sławno
1.5 km
9. Renata Protasewicz
Sławno
1.5 km
10.Małgorzata Cieplik-Pominkiewicz Postomino 1.5 km
11.Anna Pietrzyk
Tychowo 1.5 km
12.Marcelina Koperska
Sławno
1.5 km
13.Edyta Kowalczyk
Sławno
1.5 km
14.Anna Majewska
Sławno
1.5 km
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1997 i starsi
1. Adam Malinowski
Sławno
6.0 km
2. Zbigniew Kurczyk
Sławno
6.0 km
3. Marcin Biernat
Sławno
6.0 km
4. Wojciech Michalak
Sławno
6.0 km
5. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
6.0 km
6. Krzysztof Witkowski
Sławno
6.0 km
7. Ryszard Zieliński
Sławno
6.0 km
8. Mariusz Wilczewski
Tychowo
3.0 km
9. Błażej Krukowski
Sławno
3.0 km
10.Kamil Biernat
Sławno
3.0 km
11.Andrzej Protasewicz
Sławno
3.0 km
12.Maciej Pominkiewicz
Postomino 3.0 km
Imprezę organizuje OSiR Sławno.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?