Sława Sławno - Bałtyk Koszalin 4:0. Kapitalny mecz miejscowych. Zdjęcia, wideo

Sława Sławno grała w czerwonych koszulkach
Sława Sławno grała w czerwonych koszulkach TT
W niedzielę - 05.11.2023 r. dokończono 10 kolejkę w Lidze Młodzika gr. 9 ZZPN. M.in. Sława Sławno - lider podjęła wicelidera - Bałtyk Koszalin. Po tym meczu sławnianie mają komplet 9 zwycięstw, a koszalinianie 8 wygranych i porażkę poniesioną właśnie w Sławnie. Sława - Bałtyk 4:0 (4:0).

Sława Sławno - Bałtyk Koszalin 4:0 (4:0)

od 16 lat

Młoda Sława Sławno grająca w Lidze Młodzika gr 9 ZZPN dominuje. Zespół wygrał 9 meczy i z kompletem 27 punktów jest na czele tej klasy rozgrywek. Sławnianie legitymują się też imponującym bilansem bramkowym. Mają strzelonych już 96 goli i straconych tylko 8.

W niedzielę do Sławna przyjechał wicelider - Bałtyk Koszalin. Przed tym meczem Sława i Bałtyk miały po 24 punkty. W bezpośredniej potyczce Sława zagrała bardzo dobrze i w pierwszej połowie prowadziła już 3:0 i, gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się ta część potyczki to miejscowi przeprowadzili jeszcze jedną składną akcję, którą zakończyli bramką - 4:0.

W przerwie trener Bałtyku zwracał uwagę swoim podopiecznym na to, że Sława dominowała na boisku wygrywając więcej tzw. "przebitek" i lepiej operując piłką. W II części więcej goli nie padło i Sława cieszyła się - z zasłużonej - wygranej.