Lech Czaplinek - Sława ABWood 1:1 (INNE WYNIKI)

(SYK)
J. Ślusarz zdobył gola w Czaplinku
Sława ABWood gra z Lechem w Czaplinku.

11 minuta gol dla Lecha na 1:0

18 minuta gol dla Sławy- Ślusarz z karnego (podyktowany za rękę w polu karnym) - 1:1 - piłkarz Lecha dostał czerwoną kartkę za wybicie piłki z linii bramkowej. Od tego momentu Sława ABWood grała z przewagą 1 piłkarza.

Trwa 38 minuta - wynik bez zmian

Do przerwy jest 1:1.

55 minuta nadal 1:1 - gra się toczy w środku boiska. Obie ekipy bez okazji bramkowych w 2 połowie

76 minuta - 1:1

89 minuta dalej 1:1

90 minuta - Koniec meczu - wynik bez zmian

Z relacji działaczy Sławy ABWood wynika, że momentami nie było widać osobowej przewagi na boisku. W II połowie obie ekipy miały kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale żadna bramka nie padła.

Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2:1
Energetyk Gryfino - Victoria Przecław 3:1
Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 1:2

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia