Zaległy mecz A-Klasy: Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 2:2

TT
Na boisku w Zielenicy miejscowy Strong rozegrał zaległe spotkanie (z 3 jesiennej kolejki A-Klasy) z Bajglem Będzino. Potyczka zakończyła się remisem.

Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 2:2 (1:0)

Strong prowadził do przerwy 1:0, a później 2:0. Na 15 minut przed końcem meczu było 2:1. W 85 minucie arbiter wskazał "na wapno" i zawodnik Bajgla nie pomylił się z 11 metrów - 2:2. Gospodarze nie mogli pogodzić się z rzutem karnym i oceniali, że był podyktowany niesłusznie. Ale to nie zmieniło decyzji arbitra. Dodajmy, że w pierwszej odsłonie Strong mógł prowadzić 3:0, ale brakło mu szczęścia. Goście dwa razy wybijali piłkę z linii bramki.

Gole dla Stronga: Kamil Kowalski, Sylwester Łopata