Wiekowianka demoluje Olimpa, Arkadia - O. Złocieniec 5:0, Drawa II - Sława 0:2

26 kolejka Koszalińskiej Klasy Okręgowej:

Victoria Sianów - Wielim Szczecinek 3:2

Arkadia Malechowo - Olimp Złocieniec 5:0 (2:0)

Bramki:
16 min. - Sydoruk - 1:0
24 min. - Terlecki - 2:0
63 min. - Sydoruk - 3:0
77 min. - Gostyński - 4:0
83 min. - Terlecki - 5:0

Arkadia Malechowo: Boryszewski - Niemiec, Stankiewicz, Zachciał, Makowski, Sorbian, Telus, Koziarski, Komorowski, Terlecki, Sydoruk

Na zmiany: 60 min. Zawolik za Koziarskiego, 65 min. Gostyński za Sydoruka, 71 Podchorodecki za Makowskiego, 74 min. Piórkowski za Komorowskiego

Zryw Kretomino - Gryf Polanów 2:1

Olimp Gościno - Wiekowianka Wiekowo 1:5 (1:2)

Bramki: Parus x2, Szynkowsk, Krupski , samobójcza

Wiekowianka zagrała świetny mecz. Do przerwy prowadziła 1:2, a między 55 i 65 minutą zdobyła trzy gole dobijając Gościno.

Wiekowianka: Frączczak - Krupski (od 90 min. Sobura), Kępka, Zdanowicz, Gogół, Rogala, Pooch (od 75 min. Kalinowski), Stępniak, Parus (od 80 min. Stołowski), Szynkowski (od 85 min. Szczygieł), Tulin

Drawa II Drawsko Pom. - Sława Sławno 0:2 (0:1)

Bramki:
36 min. Putno - 0:1
52 min. Lewandowski - 0:2