Sparing: Płomień Jeżyczki - Hajka Zegrze Pomorskie [HOKEJOWY WYNIK]

Pierwszy sparing mają za sobą zawodnicy Płomienia Jeżyczki. Zespół uległ nieznacznie Hajce Zegrze Pomorskie 3:4 (0:3). Mecz miał 2 różne oblicza - w pierwszej połowie przeważali goście, w drugiej lepsi byli gospodarze. Trzeba zaznaczyć, że było to pierwsze w tym roku wyjście Płomienia na trawiaste boisko i choćby z tego powodu powinno cieszyć, że drużyna pokazała kilka fajnych akcji i potrafiła wyciągnąć wynik z 0:3 na 3:3. Zwycięski gol dla gości padł w ostatniej minucie meczu.

Płomień Jeżyczki - KS Hajka Zegrze Pomorskie 3:4 (0:3)

Bramki dla Płomienia: Piotr Jacewicz x 3

Skład Płomienia Jeżyczki: Radosław Grzebień - Jan Pietruk, Marcin Kołodziej, Sebastian Siekierka, Marcin Miękus - Mateusz Szczepaniak, Sławomir Miękus, Robert Jacewicz, Paweł Borowski - Andrzej Ciosmak, Oliwier Walczak.

Na zmiany wchodzili: Piotr Jacewicz, Kamil Borowski, Arkadiusz Piórek i Bartek Andrzejczak.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani