Sławno zajada się pierogami po raz trzeci [ZDJĘCIA, WIDEO] - kapitalna biesiada 28 lipca 2018

III Biesiada Pierogowa na placu kardynała Wyszyńskiego w Sławnie... Czyli wielkie kosztowanie pierogów i wiele świetnej zabawy. Na scenie prezentowały się m.in. Sławnianki - zespół ludowy. Nie zabrakło też innych występów.

Jakie były pierogi? Z kapustą i grzybami, ruskie, z jagodami, z mięsem. Każdy kto chciał ich skosztować musiał zapłacić za ich porcję 5 zł. Imprezę zorganizowano 28 lipca na placu kardynała Wyszyńskiego w Sławnie.

Wideo

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.09.2018, 07:43

https://www.youtube.com/watch?v=rFTmoem7VaE

28.08.2018, 20:48

Co to jest IP???

28.08.2018, 20:31

A słyszałeś o nich . A o IP swoim ?

28.08.2018, 10:58

Już się boję :D :D :D

28.08.2018, 09:33

Dziadki Leśne przyjdą po ciebie

28.08.2018, 09:32

Krzysztofie ale my już to wiemy . Daj na luz , spokojnie jeszcze zdanie biurka , sąd słowiański i pucha . Spokojnie .

28.08.2018, 08:39

A poza tym mam was wszystkich w doopie!

28.08.2018, 07:51

Musi nastąpić zmiana władzy i rozliczenie wielu osób.

28.08.2018, 07:29

Jeżeli to prawda że miasto ma oddać nieprawnie pobrane pieniądze za przyczepy z kampanii wyborczej to powinny polecieć osoby odpowiedzialne. Oczywiście też osoba odpowiedzialna politycznie czyli obecny piastujący . Walka polityczna w taki sposób z przeciwnikami politycznymi to totalne dno.

27.08.2018, 12:34

Widać,że Zielony Andrzejek B. ze swoją kliką chcą się dorwać do koryta i jak zwykle oczerniają wszystkich dookoła. A potem się dziwią, że nikt ich nie traktuje poważnie i mają znikome poparcie.

27.08.2018, 10:15

Krzysiu prawdopodobienie ma już obiecane miejsce na listach Pisuuuuuuuuuuuuu , czytaj dojnej zmiany.

27.08.2018, 10:13

Już za moment , już za chwilę narobicie w pampersy układowy. Nadchodzą zmiany.

24.08.2018, 13:05

Inteligencja goni Ciebie, ale Ty jesteś szybszy...

24.08.2018, 13:05

Inteligencja goni Ciebie, ale Ty jesteś szybszy...

23.08.2018, 08:15

http://nadwieprza.pl/?p=7631
Otóż okazuje się, że sławieńska mafia to tak naprawdę banda nieudaczników. Trzy lata mataczenia, fabrykowania dowodów i ustawianie rozpraw, koneksje w prokuraturach, kolegiach i wszystko na marne?? Wojewódzki Sąd Administracyjny zmiażdżył te sfabrykowane dowody. W obu sprawach Sąd / cudowne Panie Sędzi ze Szczecina!!/nie zostawił suchej nitki na sławieńskich nieudacznikach i miernotach. Dziś opiszę sprawę o mniejszym kalibrze dotyczącą przyczepy z banerem /zdjęcie/, za której postój od 5 do 21 listopada 2014 r. złodzieje, bo tak ich trzeba nazwać, zażądali od właściciela przyczepy 17.000 zł /słownie: siedemnaście tysięcy/ tj. JEDEN TYSIĄC ZA KAŻDY DZIEŃ.

23.08.2018, 08:11

My też mamy dość tej kliki w mieście .

23.08.2018, 08:08

A jak nie i będzie ich wielu ?

https://streamable.com/ekzm3

23.08.2018, 07:04

taaa...
I znowu będzie tak jak cztery lata temu, że były szumne zapowiedzi, a i tak jedynym kandydatem był Krzysztof Frankenstein.

23.08.2018, 00:16

Jesteś niedoinformowany . Pożegnaj się już z Krzysiem

22.08.2018, 11:32

Głupka to sobie w domu znajdź, sfrustrowany i zakompleksiony płatny trollu z kliki Bugajskiego i Bernala. Jak na razie w Sławnie jedynym kandydatem jest Krzysztof Frankenstein, więc nie siej kłamliwej propagandy.

22.08.2018, 07:00

I co półgłupku z kliki ? Nie tylko franek będzie kandydatem na burmistrza . Powiozą go . Czas na zmianę i odcięcie go z banda od koryta i okradania nas .

31.07.2018, 23:00

A marzenia się spełniają :) .

31.07.2018, 11:32

Chyba tylko w twoich marzeniach :D

31.07.2018, 10:44

Jedna z kandydatów na fotel burmistrza

31.07.2018, 09:59

Twojego to nawet pod mikroskopem elektronowym nie zobaczysz .

A tak w ogóle to musisz mieć jaja a nie wydmuszki . :)

A ty jesteś jednym z tych bucy od burmistrza ?