Sławno: Rozpoczęła się uroczystość z senator Anną Marią Anders [ZDJĘCIA, WIDEO] - msza święta

W Kościele Mariackim rozpoczęła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej na cmentarzu komunalnym w Sławnie z udziałem senator RP Anny Marii Anders - pełnomocnika prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego.

Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w Sławnie jest w hołdzie Żołnierzom 2. Korpusu Polskiego pod przywództwem gen. Władysława Andersa. W. Anders (ur. 11 sierpnia 1892 w Błoniu, zm. 12 maja 1970 w Londynie) to generał dywizji Polskich Sił Zbrojnych, Naczelny Wódz Polskich Sił Zbrojnych w latach 1944–1945 i 1946–1954, następca prezydenta RP na uchodźstwie w latach 1950–1954.

Organizatorami wydarzenia w Sławnie są Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym - Oddział Koszalin oraz Urząd Miejski w Sławnie.

Wideo

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.09.2018, 18:13

PiS jeszcze istnieje???

13.09.2018, 19:45

Tak samo jak inne partie . PO nie jest lepsza :) . Podsumowując : Gonić dziadostwo hazarskie i goi .

13.09.2018, 16:26

Błędy na tablicy pamiątkowej pokazują jakie w tej chwili jest Państwo , czyli jeden wielki błąd. Należy pogonić PIS i nie dopuścić do samorządów .

13.09.2018, 07:36

Tak . On jest tam gdzie ma interes :)

12.09.2018, 15:25

A burmistrz jest z PIS , ostatnio był w PO . Zmienia się opcja . Nigdy nie oddam głosu na Pis i oczywiście na aktualnego .

12.09.2018, 11:19

W jednym zgadzam się z wczorajszą wypowiedzią Adriana Dudy w Leżajsku. Nie może w Polsce rządzić kłamstwo, chamstwo i oszustwo.
Szczególnie w wykonaniu obecnej faszyzującej władzy PiS.
Chociażby ostatni tydzień, jak każdy wcześniejszy dawał mi tego przykłady: blokujący mnie samochód z napisem "śmierć wrogom ojczyzny", tylko dlatego, że jechałem z przepisową prędkością, facet w koszulce z orłem na plecach wyrzucający w krzaki puste butelki po piwie, pijany sąsiad, zwolennik PiS i były członek PZPR wykrzykujący w pijackim zwidzie: Polska, Polska! I tak co tydzień, i coraz gorzej po każdym następnym przemówieniu faceta uważającego się za prezydenta mojego ukochanego kraju.

12.09.2018, 11:00

To nie hybryda a kombajn do liści

12.09.2018, 10:21

Panie Turczyn dlaczego pod artykułami nt PiS pozwala Pan jechać do woli a nt PO daje Pan blokadę?
Na POlecenie starostwa tak an robi? Wstyd dla Pana i dla nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.09.2018, 09:20

Jak to jest, że jednorożce nie istnieją, ale żyrafy normalnie chodzą po ziemi. W co jest ciężej uwierzyć: w konia rogiem czy w hybrydę lamparta, łosia i wielbłąda z ponad dwumetrową szyją?

12.09.2018, 08:49

To stara sprawa . Doucz się

12.09.2018, 08:39

To coś nowego :D :D :D

12.09.2018, 08:29

Z Niemcami . Zainteresuj się . Poczytaj .

12.09.2018, 08:20

To z kim jest ta wojna? :D :D :D

12.09.2018, 07:43

W tym wszystkim zostaje jeszcze sprawa emerytur dla pracowników ukraińskich których w samym Bytowie jest ok. 1000 . Problem rządów hazarskich po wojnie a raczej po 45 ( bo wojna nadal trwa ) jest bardziej złożony .

12.09.2018, 07:30

Jesteś blisko . :) Jeżeli matka samotnie wychowująca dziecko dostaje 500+ to po podniesieni najniższej już nie dostanie ponieważ nie będzie spełniała kryteriów dochodowych . W tym całym cyrku nie chodzi o Polaka i jego dochody a o to aby nas skłócić . Pobory - wynagrodzenie jest to umowa pomiędzy zlecającym pracę a jej wykonawcą . A ile za nią otrzyma również jest wartość jest umowna . To rynek pracy ( konkurencja pomiędzy wykonawcami to reguluje ) oprócz przetargów na wykonanie remontu dróg w Sławnie :) tu ta zasada nie ma miejsca :) . ( tu rządzi inna od wielu lat za którą to my płacimy np. w cenie śmieci i sposobie jej naliczania ).
PIS jest partią z czapką hazarską nastawioną na wymieszanie społeczeństwa i stworzenie warunków przyjazdu dla swoich którego to będą pilnować kolesie z Ameryki .
https://www.youtube.com/watch?v=vuLbqqXifNs a takie układanki dzieją się cały czas .

12.09.2018, 06:02

O to żeby były większe wpływy do ZUS. Jak podniosą urzedowo pensje minimalną to i tak znowu wszystko zdrożeje i psu na budę ta podwyżka. A inflacja do góry. Polacy ktorzy mają jakiekolwiek oszczednosci w złotowkach pójdą z torbami. To rozdawnictwo skończy sie Wenezuelą (Grecja to bedzie przyjemność). A kraj którego obywatele nie maja oszczednosci to kolonia i chyba o to chodzi. Juz o dostepie do broni nie wspomnę. A w dostepie do broni nie chodzi o to żeby ktoś na własną rękę wymierzał sprawiedliwość nielubianemu sąsiadowi,tylko żeby pogonić nawet siłą rządzących jak będą przeginac pałę. O to chodzi w tej poprawce dotyczacej broni w konstytucji w USA,a nie jak większości sie wydaje,żeby jakiś czubek biegał sobie z bronia i lutował do kogo popadnie. Takie przypadki sie oczywiście zdarzają,ale samochodu też można używać jako broni. To co,zakazać posiadania samochodów?

12.09.2018, 01:09

Pan Turczyn znowu pozwala jechać na PiS a przy artykułach o PO blokada i żeby dać komentarz to trzeba się zalogować. PO Panu tak kazało?.
Wstyd !

11.09.2018, 22:05

I rym cym cym i tra la la...

11.09.2018, 21:42

Na imprezie zabrakło tylko Cyklonu B lub tego co nam sypią z nieba .

11.09.2018, 21:39

W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1”, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina.
czytaj dalej :
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana-2014-08

11.09.2018, 21:29

Sam PiS i 70+. A gdzie młodzi? Podnieście emerytury i dajcie na leki to może wygracie. Szkoda ze to nie konkurs na szopkę betlejemska bo pierwsze miejsce macie gwarantowany.

11.09.2018, 19:56

Jak słuchacie propagandy okupanta to wiecie że maja podnieść minimalne wynagrodzenie pracownikom .
Czy wiecie o co w tym chodzi Pisiorkom ?

11.09.2018, 19:51

POmyleńcu! już po wyborach koniec z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.09.2018, 17:47

Ale to jest wszystko wasza wina . Do kogo pretensje ?