Sławno: Rozpoczął się remont dachu "interny" Szpitala Powiatowego [ZDJĘCIA]

Ruszył remont dachu jednego z budynków Szpitala Powiatowego w Sławnie. Mowa o tzw. "internie".

- Na remont dachu otrzymaliśmy 300 tysięcy złotych z budżetu powiatu sławieńskiego. Formalnie pieniądze przekazał Zarząd Powiatu Sławieńskiego - informuje Tomasz Walasek, dyrektor Szpitala Powiatowego w Sławnie. - Nie było łatwo o wykonawcę tej inwestycji, ale wreszcie udało się go wyłonić w drodze przetargu - dodaje.

Dyrektor szpitala podkreśla, że równocześnie szpital własnym sumptem rozpoczął remont pomieszczeń porodówki.

- To też równocześnie spełnienie nakazów, jakie mieliśmy między innymi od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego - zaznacza Tomasz Walasek.

Kolejne pieniądze na RTG dla Darłowa

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.11.2018, 20:59

To widać

01.11.2018, 13:46

Tak z Izraela.

01.11.2018, 08:01

Anonim ty na pewno jesteś żydem .

31.10.2018, 08:35

Wystarczy znaleźć załącznik informacja o wyborze oferty, który jest w każdym ogłoszeniu przetargu. Niestety to niektórych szukanie informacji przerasta.

31.10.2018, 08:34

Wiedza jest, tylko trzeba umieć szukać i czytać ze zrozumieniem...

31.10.2018, 07:21

Wiedzy brak . Są tylko warunki przetargu i zakres prac.

30.10.2018, 21:32

http://bip.szpital-slawno.pl/pobierz/1513

30.10.2018, 21:31

http://bip.szpital-slawno.pl/pobierz/1513. To jest wiedza ogólno dostępna.

30.10.2018, 19:08

Dla starosty :)
Interesuje Cię uzyskanie finansowania ze źródeł prywatnych, z niezmienną, miesięczną ratą przez cały okres kredytowania, z niskim, stałym oprocentowaniem w wysokości 18,49% w skali roku oraz wygodnym, długim okresem spłaty, od 1 roku do 10 lat?
Jesteś osobą zadłużoną, ma negatywną historię kredytową, bądź wpisy do baz dłużników? Posiadasz komornika?
Szukasz pożyczki na finansowanie działalności gospodarczej, bądź na jej otworzenie?
Chcesz uzyskać kredyt w wysokość 10.000 do nawet 150.000 zł, lecz bank odmówił Ci pomocy?
Złóż wniosek już teraz na naszej stronie internetowej pod adresem:

30.10.2018, 18:04

Gość

29.10.2018, 21:59
Kto wykonuje można sprawdzić na bip.szpital-slawno.pl. Żadna to tajemna wiedza.

Tak to kto jest wykonawcą ?
http://bip.szpital-slawno.pl./zamowienia/pokaz/255

30.10.2018, 17:05

Jeżeli wasze dzieci nie maja pomysłu w co się bawić ? Zaproponujcie zabawę w lekarza :)
Tak tak w tą starą dobrą zabawę w lekarz i pacjenta po zmodyfikowaniu .

Zabawa polega na tym aby dostać się do lekarza trzeba spokojnie siedzieć i czekać na poczekalni trzy godziny . :)

29.10.2018, 21:59

Kto wykonuje można sprawdzić na bip.szpital-slawno.pl. Żadna to tajemna wiedza.

29.10.2018, 18:29

Wacek to dłuższa historia . Oni powinni zostać POgonieni za brak profesjonalizmu choć nie do końca . Bo nic im tak nie wychodzi jak likwidowanie wszystkiego

29.10.2018, 18:24

starosta i cała ekipa z PO powinni zostać odwołani za przyzwolenie zadłużenia szpitala!

29.10.2018, 17:26

A jak myślisz ?

29.10.2018, 17:17

Hades, a czy to jest najważniejsze?

29.10.2018, 16:53

A kto jest tym szczęśliwcem i wykonuje remont poszycia dachowego ?